Canal+ premiery filmowe od 18 do 24 listopada 2017

W kolejnym tygodniu listopada w Canal+ obejrzymy: komedia „Szpiedzy z sąsiedztwa”, thriller „Zemsta”, francuska komedia „Tamara”, francuska komedia  „Zlecenie na rozwód”, oraz francuska komedia „Przymusowe lądowanie”.

 

Szpiedzy z sąsiedztwa
(Keeping Up with the Joneses)
komedia, USA, 2016
reżyseria: Greg Mottola
obsada: Zach Galifianakis, Isla Fisher, Jon Hamm, Gal Gadot

Gwiazdor serialu „Mad Men” Jon Hamm oraz Wonder Woman, czyli Gal Gadot kontra Zach Galifianakis („Kac Vegas”) i Isla Fisher („Wyznania zakupoholiczki”) w zwariowanej komedii akcji.

Typowa para mieszkająca na amerykańskich przedmieściach pewnego dnia poznaje nowych sąsiadów. Okazuje się, że państwo Jones są rodziną jak z obrazka – piękni i bogaci. Pewnego dnia okazuje się jednak, że pozornie idealni sąsiedzi są działającymi pod przykryciem agentami do zadań specjalnych.
PREMIERA: CANAL+, sobota 18 listopada godz. 21:00

 

 

Zemsta
(Hevn)
thriller, Norwegia, Kanada, 2015
Reżyseria: Kjersti Steinsbø
Obsada: Anders Baasmo Christiansen, Trond Espen Seim, Helene Bergsholm, Siren Jørgensen

Mrożący krew w żyłach thriller o pragnieniu zemsty. Na ekranie gwiazdy norweskiego kina: Anders Baasmo Christiansen („Kumple”), Trond Espen Seim („Coś”) oraz Siren Jørgensen („Play”).

Młodsza siostra Rebeki (Siren Jørgensen) właśnie popełniła samobójstwo. Zrozpaczona kobieta postanawia wymierzyć sprawiedliwość. Pod fałszywą tożsamością szuka zabójcy jej zmarłej krewnej i wtapia się w jego rodzinę. Wkrótce ma szansę go zabić, ale jej odwaga ją zawodzi. Kobieta jednak szybko zmienia strategię. Od teraz będzie zatruwać jego życie, aby zniszczyć jego rodzinę oraz status społeczny.
Premiera: PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 20 listopada, godz. 21:00

 

 

 

Tamara
(Tamara)
komedia, Francja, Belgia, 2016
Reżyseria: Alexandre Castagnetti
Obsada: Héloïse Martin, Sylvie Testud, Rayane Bensetti

Zabawna opowieść w reżyserii Alexandre’a Castagnetti („Miłość i turbulencje”). Adaptacja komiksu autorstwa Zidrou i Christiana Darasse o przygodach pulchnej nastolatki.

Tamara (Héloïse Martin) to 15-letnia dziewczyna z kompleksami. Pewnego dnia postanawia pozbyć się swojej etykietki „grubaski”. Aby pokazać na co ją stać, zakłada się ze swoją najlepszą przyjaciółką, że pójdzie na randkę z pierwszym chłopakiem, który przejdzie przez drzwi klasy po wakacyjnej przerwie. Niespodziewanie tym wybrankiem okazuje się być Diego (Rayane Bensetti) – najpopularniejszy facet w liceum. Zakład staje się dla Tamary dużo trudniejszy niż przypuszczała. Od teraz będzie musiała zmierzyć się nie tylko z problemami w domu, ale również brudnymi sztuczkami licealnej „królowej” i jej świty. Ten rok szkolny na pewno będzie niezapomniany!
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 21 listopada, godz. 20:00

 

Zlecenie na rozwód
(Rupture pour tous (Love Is Dead))
komedia romantyczna, Francja, Belgia, 2016
Reżyseria: Éric Capitaine
Obsada: Benjamin Lavernhe, Elisa Ruschke, Aïssa Maïga

Niecodzienna komedia romantyczna z błyskotliwymi dialogami. Na ekranie młode gwiazdy francuskiego kina: Benjamin Lavernhe („Cudowny smak faworków”), Aïssa Maïga („Układ idealny”) oraz Camille Chamoux („Moje Skarby”).

Mathias Lonisse (Benjamin Lavernhe), właściciel firmy Love is dead, jest specjalistą w dziedzinie rozstań. Pomaga tym, którzy chcieliby uniknąć tego bardzo bolesnego i delikatnego zadania. Mężczyzna doskonale wykonuje swoje zadania i traktuje każdą misję z wielkim poczuciem profesjonalizmu, aż do dnia, w którym jego mama postanawia opuścić tatę.
PREMIERA: CANAL+, 22 listopada godz. 20:00

 

 

Przymusowe lądowanie
(Débarquement immédiat!)
komedia, Francja, 2016
Reżyseria: Philippe de Chauveron
Obsada: Ary Abittan, Medi Sadoun, Cyril Lecomte

Pełna zabawnych zwrotów akcji komedia w reżyserii Philippe’a de Chauverona („Za jakie grzechy, dobry Boże?”). Opowieść o pogoni za zbiegiem i uciekającym awansem.

Funkcjonariusz policji od dłuższego czasu marzy o awansie. Aby wreszcie go uzyskać musi odeskortować pewnego przestępcę do Kabulu. Misja na pozór wydaje się łatwa. Niestety w trakcie lotu samolot ma problemy techniczne i jest zmuszony do przedwczesnego lądowania. Tę noc mężczyźni będą musieli spędzić w pokoju hotelowym. Aby móc spokojnie zasnąć, policjant przykuwa więźnia kajdankami do grzejnika w łazience. Po czasie okazuje się, że przestępcy udało się uciec.
PREMIERA: CANAL+, piątek 24 listopada, godz. 21:00

 

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 18 DO 24 LISTOPADA 2017

 

Belfer 2
(Belfer 2 odc. 6)
PREMIERA: CANAL+, niedziela 19 listopada 2017

Potwór
(Monster ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 20 listopada 2017

Jordskott – Las zaginionych 2
(Jordskott 2 ep. 3)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 21 listopada 2017

Bez lęku
(Fearless ep. 2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 23 listopada 2017

Mr. Robot 3
(Mr. Robot ep. 4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 23 listopada 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.