Canal+ premiery filmowe od 16 do 22 września 2017

W kolejnym tygodniu września w Canal+ obejrzymy: film sensacyjny „Nerve”, horror „Ouija: Narodziny zła”, komedia „Wielki rok”,  dokument „Super węże”, czeski dramat „Nauczycielka”, francuski dramat „Mama się myli „, komediodramat „Marjorie Prime” oraz nowy serial  „The Collection. Imperium mody”.

 

 

Nerve
(Nerve)
sensacyjny, USA, 2016
Reżyseria: Henry Joost, Ariel Schulman
Obsada: Emma Roberts, Dave Franco

Trzymający w napięciu thriller o mocy wirtualnego świata. W rolach głównych młode gwiazdy kina: Emma Roberts („Sztuka dorastania”) oraz Dave Franco („Iluzja”). „Nerve” to nie zabawa, to walka o życie.

Vee (Emma Roberts) ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki. Pewnej nocy postanawia wyruszyć do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Z czasem zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian (Dave Franco) zyskują coraz większą popularność wśród widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak dziewczyna zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji.
PREMIERA: CANAL+, sobota 16 września, godz. 21:00

 

Ouija: Narodziny zła
(Ouija: Origin Of Evil)
horror, USA/Chiny/Japonia, 2016
Reżyseria: Mike Flanagan
Obsada: Elizabeth Reaser, Lulu Wilson, Annalise Basso

Kontynuacja przebojowego horroru z 2014 roku. Przerażająca produkcja twórcy filmów takich jak „Oculus” czy „Zanim się obudzę”. Dzieło doceniła Akademia Science Fiction, Fantasy i Horroru nominując ją do nagrody Saturna.

Po tragicznej śmierci męża Alice (Elizabeth Reaser) wraz z dwiema córkami Doris (Annalise Basso) i Liną (Lulu Wilson) przeprowadzają się do nowego domu. Kobiety zajmują się „wywoływaniem duchów” i oszukują ludzi, którzy przychodzą do nich po pomoc. Pewnego dnia wśród starych rzeczy odnajdują stolik spirytystyczny. Zachwycone możliwością porozmawiania z ojcem i mężem, nie zdają sobie sprawy, że zapraszają Zło do ich świata.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 17 września, godz. 21:30

 

 

 

 

Wielki rok
(The Big Year)
komedia, USA, 2011
Reżyseria: David Frankel
Obsada: Owen Wilson, Jack Black, Steve Martin

Zabawna komedia laureata Oscara®, twórcy takich przebojów, jak „Diabeł ubiera się u Prady” czy „Marley i ja”. Opowieść o perypetiach trzech mężczyzn, których łączy żądza zwycięstwa w konkursie dla ornitologów-amatorów.

Programista Brad Harris (Jack Black) dowiaduje się o planach ponownego zamążpójścia byłej żony. Aby nie zaprzątać sobie tym głowy, postanawia wystartować w dorocznym konkursie dla ornitologów-amatorów. Dotychczasowy rekord należy do przedsiębiorcy Kenny’ego Bosticka (Owen Wilson), który nie zamierza oddawać go bez walki. O zwycięstwie marzy też zamożny Stu Preissler (Steve Martin). Los sprawi, że ścieżki tych trzech ornitologów podążających za migrującym ptactwem niejednokrotnie się skrzyżują, a ponieważ każdemu zależy na wygranej, nie cofną się przed niczym, by dopiąć swego.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 17 września, godz. 18:30

 

Nauczycielka
(Učitelka)
dramat, Czechy/Słowacja, 2016
Reżyseria: Jan Hřebejk
Obsada: Zuzana Mauréry, Zuzana Konečná, Csongor Kassai, Peter Bebjak

Film Jana Hřebejka, reżysera „Czeskiego błędu” oraz „Musimy sobie pomagać”. Produkcja stawia mocne pytanie o granice oportunizmu.

Wczesne lata 80. w Czechosłowacji. Dyrektor szkoły podstawowej zwołuje nadzwyczajne zebranie rodziców. Oskarża jedną z nauczycielek o wykorzystywanie uczniów do manipulowania ich opiekunami. W ten sposób miała sobie zapewniać pomoc w pracach domowych, naprawę sprzętów, a nawet romans. Czy ktokolwiek z rodziców sprzeciwi się oskarżeniom dyrektora, a może zmowa milczenia pogrąży nauczycielkę?
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 18 września godz. 21:00

 

 

Super węże
(Super Snakes)
dokument, Hiszpania, 2016
Reżyseria: Alvaro Mendoza

Dokument przybliżający najlepsze i najdziwniejsze aspekty świata węży, które żyją w większości ekosystemów. Te interesujące zwierzęta mimo braku nóg, chodzą, pływają, wspinają się, a nawet latają!

Rocznie z powodu ataku węży umiera około 100 tys. osób. Mimo to zawdzięczamy im wiele. Zwierzęta te obecne są niemal w każdej kulturze na świecie i są jednymi z najbardziej przystosowanych organizmów do życia na Ziemi. Węże potrafią stać się niewidoczne, mieszając się z otoczeniem, widzą w ciemności, są w stanie przetrwać lata bez jedzenia, a także mogą połknąć ogromne zwierzęta, wielokrotnie większe niż ich własne ciało.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek 18 września, godz. 20:00

 

Mama sie myli
(Maman a tort)
dramat, Francja/Belgia, 2016
Reżyseria: Marc Fitoussi
Obsada: Jeanne Jestin, Émilie Dequenne, Nelly Antignac

Czy dzieci naprawdę znają swoich rodziców? Poruszająca historia dziewczynki, która wchodząc w świat dorosłych odkrywa jego liczne tajemice.

Czternastoletnia Anouk (Jeanne Jestin) musi odbyć praktyki zawodowe. Po tym jak dziewczynce nie udało dostać się do telewizji, mama proponuje jej pracę w towarzystwie ubezpieczeniowym, w którym sama jest zatrudniona. Podczas tygodniowej obserwacji nastolatka odkryje szarą rzeczywistość korporacyjnego świata, a także drugie oblicze swojej ukochanej mamy. Ten czas odbije piętno na do tej pory beztroskim życiu Anouk.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 19 września, godz. 20:00

 

 

 

 

 

Marjorie Prime
(Marjorie Prime)
komediodramat, USA, 2017
Reżyseria: Michael Almereyda
Obsada: Jon Hamm, Geena Davis, Tim Robbins, Lois Smith

Adaptacja sztuki Jordana Harrisona, twórcy nominowanego do nagrody Pulitzera. Film został doceniony Nagrodą Specjalną im. Alfreda P. Sloana na Festiwalu Filmowym Sundance.

Przyszłość. Usługa, która pozwala ludziom wskrzeszać ukochaną osobę w formie holograficznej cieszy się ogromną popularnością. Klienci mogą odtworzyć bliskich w dowolnym wieku, ale modele wymagają programowania, z udziałem codziennych rozmów, aby wypełnić ich wspomnienia. Marjorie (Lois Smith) postanawia przywrócić swojego zmarłego męża, ale jej pogarszające się zdrowie nie pozwala jej na pełną opiekę nad bliskim. We wszystkim pomaga jej zaniepokojona córka wraz z małżonkiem. Rodzina ucząc się jak radzić sobie z nowym starym gościem, zmuszona będzie stawić czoła przeszłości, a także przyszłości.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 20 września, godz. 20:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 16 DO 22 WRZEŚNIA 2017

 

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 20, 21)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 18 września 2017

OLIVER STONE VS WŁADIMIR PUTIN
(The Putin Interviews ep. 3)
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 18 września 2017

THE COLLECTION. IMPERIUM MODY
(The Collection ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 19 września 2017

ZŁOTO GUJANY
(Guyane (Ouro) ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 19 września 2017

UPADEK KRÓLESTWA 2
(The Last Kingdom 2 ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 14 września 2017

UPROWADZONA
(Taken ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+, piątek 15 września 2017

 

 

 

THE COLLECTION. IMPERIUM MODY
(The Collection)
serial, Wielka Brytania, 2016
reżyser: Dearbhla Walsh

Pasjonująca, brytyjsko-francuska produkcja zapewni wszystkim widzom rozrywkę na wysokim poziomie. Piękny Paryż, zapierające dech stylizacje i bezwzględna walka o sukces.

Koniec II wojny światowej. W powojennym Paryżu dwaj bracia projektanci wdrażają w życie plan odzyskania swej niegdyś wiodącej pozycji na rynku haute couture. Stworzone przez nich imperium mody ma promować radość życia, optymizm i miłość. Jednak za kulisami przedsięwzięcia trwa zacięta walka. Cena sukcesu będzie wysoka, zwłaszcza, że przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

Za rozmach produkcji odpowiada sam Oliver Goldstick – scenarzysta i producent m.in. „Brzyduli Betty”, „Słodkich kłamstewek” czy „Gotowych na wszystko”. Na ekranie m. in.: Frances de la Tour („Alicja w Krainie Czarów, „Harry Potter i Insygnia Śmierci. Cz. 1”), Irène Jacob („Wiek namiętności”, „Podwójne życie Weroniki”), Richard Coyle („Human Traffic”) oraz Tom Riley („Demony da Vinci”).

ODC. 1
1947 Paryż. Rosyjski projektant mody Paul Sabine otrzymuje szansę, która otworzy przed nim królestwa mody w Paryżu. Potrzebuje do tego pomocy swojego kreatywnego brata, Claude’a. Rodzeństwo za wszelką cenę musi ukryć swoją tajemnicę.

ODC. 2
Paul zmaga się z bogatym przemysłowcem Julesem Trouvierem, co zachęca do jeszcze większej kreatywności jego brata Claude’a. W międzyczasie rodzeństwo zatrudnia nieznanego amerykańskiego fotografa.
PREMIERA: CANAL+ Seriale, wtorek 19 września, godz. 20:00

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.