Canal+ premiery filmowe od 16 do 22 lipca 2016

ted 2W tym tygodniu w Canal+: komedia „Ted 2″, komedia obyczajowa „To nasza młodość”, thriller „Kto tam?”, dokument „Madagaskar – Kraina gremlinów. Duch lemura”, belgijski dramat „Violet”, francuska komedia „Lato w Prowancji” oraz sensacyjny „Człowiek mafii”.CANAL

 

 

TED 2
(Ted 2)
komedia, USA, 2015
reżyseria: Seth MacFarlane
obsada: Mark Wahlberg, Seth MacFarlane, Amanda Seyfried

ted 2Najbardziej znanym miś świata powraca! Kontynuacja niepoprawnej komedii to kolejna porcja przygód Johna Bennetta i jego nieokiełznanego ożywionego pluszaka Teda. Za kamerą ponownie stanął Seth MacFarlane („Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie”), który użyczył również głosu niesfornemu misiowi, a w roli głównej wystąpił Mark Wahlberg („Infiltracja”, „Fighter”). Na ekranie zobaczymy również znaną z filmu „Mamma Mia!” Amandę Seyfried czy wybitnego aktora Morgana Freemana („Skazani na Shawshank”, „Bruce Wszechmogący”).
Akcja ponownie dzieje się w Bostonie, ale sytuacja bohaterów zmieniła się diametralnie. John (Mark Wahlberg) zdążył się już rozwieść, a miś Ted postanowił się właśnie ustatkować. Jego żoną jest urocza kasjerka Tami-Lynn (Jessica Barth). Para planuje nawet dziecko. Na drodze stają im jednak bezduszne władze stanowe, które nie uznają Teda za pełnoprawnego obywatela, unieważniają jego małżeństwo i odmawiają praw rodzicielskich do ewentualnego potomka. Wściekły Ted postanawia pozwać stan Massachusetts i odzyskać należne mu prawa. Pomaga mu w tym oczywiście jego najlepszy przyjaciel John, a także urocza i niestroniąca od używek prawniczka Samantha L. Jackson (Amanda Seyfried). Ich starania kończą się jednak porażką i nie pozostaje nic innego jak podróż do Nowego Jorku i zatrudnienie legendarnego adwokata specjalizującego się w prawach cywilnych Patricka Meighama (Morgan Freeman).
Obfitująca w niezliczoną ilość zabawnych zwrotów akcji i piekielnie ostrych gagów komedia to godna kontynuacja serii o niepoprawnym misiu. Ted jest jeszcze bardziej wygadany i jeszcze bardziej zabawny, a partnerują mu znakomici aktorzy. W filmie, oprócz Morgana Freemana, gościnnie pojawia się również sam Liam Neeson („Lista Schindlera”, „To właśnie miłość”).
PREMIERA: CANAL+, sobota, 16 lipca 2016, 21:00

 

 

 

TO NASZA MŁODOŚĆ
(While we’re young)
Komedia obyczajowa, USA, 2014
Reżyseria: Noah Baumbach
Obsada: Naomi Watts, Ben Stiller, Amanda Seyfried, Adam Driver

to nasza mlodoscNajpopularniejszy amerykański komik Ben Stiller („Starsky i Hutch”, „Noc w muzeum”) i dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts („Mulholland Drive”, „21 gramów”) w entuzjastycznie przyjętej na festiwalu w Toronto przewrotnej komedii jednego z najciekawszych młodych reżyserów, Noaha Baumbacha („Frances Ha”, „Margot jedzie na ślub”).
Josh i Cornelia to dobijające do czterdziestki, bezdzietne małżeństwo. Są już nieco znudzeni życiem, a ich związek zaczyna popadać w rutynę. Nie mogą też liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy są zajęci dziećmi i żyją swoimi problemami. Wszystko się zmienia kiedy pewnego dnia spotykają Jamiego i Darby – wyzwoloną, młodą parę z sąsiedztwa. Josh i Cornelia zaczynają czerpać niesamowitą energię z nowej znajomości i czują że odnajdują utraconą młodość. Jamie jest początkującym reżyserem filmów dokumentalnych, co dodatkowo zbliża do niego, doświadczonego dokumentalistę Josha, ale czy nowo poznani młodzi ludzie są naprawdę tymi ludźmi za których się podają?
Nominowana do nagrody Gotham komedia, o szukaniu utraconej młodości podana jest w sposób lekki, ale i niebanalny, dzięki czemu losy bohaterów śledzi się z ogromną przyjemnością i ciekawością.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 17 lipca 2016, 21:30

 

 

KTO TAM?
(Knock Knock)
thriller, USA, 2015
Reżyseria: Eli Roth
Obsada: Keanu Reeves, Lorenza Izzo, Ana de Armas, Ignacia Allamand

kto tamZabójczy thriller w reżyserii znanego z „Bękartów wojny”, a także serii krwawych horrorów o mrocznym hostelu, Eliego Rotha. W roli głównej dawno nie widziany na dużym ekranie Keanu Reeves („Matrix”, „Constantine”).
Evan Weber (Keanu Reeves) to oddany mąż i przykładny ojciec dwóch ślicznych córeczek. Pewnego dnia zostaje sam w domu na weekend. Na zewnątrz jest mgliście i pada ulewny deszcz, zatopiony w pracy na projektem Evan słyszy pukanie do drzwi. Przed domem stoją dwie śliczne i kompletnie przemoczone dziewczyny, które proszą o pomoc. Mężczyzna w odruchu współczucia wpuszcza je do domu i pozwala się osuszyć. Nie wie że właśnie popełnił największy błąd w swoim życiu…
Siłą tego mrocznego, a momentami wręcz przerażającego obrazu, są przede wszystkim młode, jeszcze nie znane szerokiej publiczności, ale bardzo utalentowane młode aktorki: Lorenza Izzo („Aftershock. Miasto chaosu”) i Ana de Armas („Objawienie”). Dzięki ich świetnym kreacjom udało się wytworzyć na ekranie klimat autentycznej grozy.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 18 lipca 2016, 23:00

 

 

 

MADAGASKAR – KRAINA GREMLINÓW. DUCH LEMURA
(Land of Gremlins 1)
dokument, Kanada, 2015
Reżyseria: Jacinth Latta

Zabierający w niezwykłą podróż do egzotycznego Madagaskaru dokument przyrodniczy.

Egzotyczna wyspa Madagaskar jest domem dla najdziwniejszych i najbardziej wspaniałych stworzeń na świecie. Dokument „Madagaskar – Kraina gremlinów. Duch lemura” bada bogatą ewolucyjną historię wyspy i pokazuje szereg niezwykłych, zamieszkujących ją stworzeń w ich naturalnym środowisku. Bohaterem odcinka jest uroczy lemur.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 18 lipca 2016, 20:00

 

 

VIOLET
(Violet)
Dramat psychologiczny, Belgia/Holandia, 2014
Reżyseria: Bas Devos
Obsada: Cesar De Sutter, Raf Walschaerts, Mira Helmer

violetNagrodzony Grand Prix festiwalu w Berlinie film znakomitego debiutanta Basa Devosa, to kino niezależne najwyższej próby. Za kamerą świetny operator Nicolas Karakatsanis znany z takich filmów jak „Głowa byka” czy „Brudny szmal”.

Piętnastoletni Jessie jest świadkiem zabójstwa. Na jego oczach od pchnięcia nożem ginie jego najlepszy przyjaciel Jonas. Chłopak jest jedynym świadkiem morderstwa i teraz musi zmierzyć się z rekcją najbliższej rodziny i przyjaciół swojego kolegi. Obarczany przez otoczenie odpowiedzialnością za tragedię i potępiany za bierną postawę Jessie odsuwa się od bliskich i coraz bardziej pogrąża się w rozpaczy.

„Violet” to wnikliwe studium nastolatka uwikłanego w sytuacje graniczne. Pięknie nakręcony, ze znakomitymi zdjęciami Nicolasa Karakatsanisa, obraz nie bez powodu porównywany jest do „Paranoid Park” Gusa Van Santa.
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek, 19 lipca 2016, 23:00
LATO W PROWANSJI
(Avis de Mistral)
Komedia, dramat, Francja, 2014
Reżyseria: Rose Bosch
Obsada: Jean Reno, Anna Galiena, Chloe Jouannet

lato w prowansjiCiepła i krzepiąca komedia o rodzinnych więzach, których nic nie może zastąpić. Za kamerą doświadczona scenarzystka, twórczyni niezapomnianego obrazu „1492: Wyprawa do raju” w reżyserii Ridleya Scotta. W roli głównej natomiast powracający na ekrany, niezmiennie znakomity Jean Reno („Leon zawodowiec”, „Wielki błękit”).

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – są nieco zagubieni, trochę zbuntowani i nie rozstają się ze swoimi tabletami i smartfonami. Kiedy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają, wraz z ich młodszym bratem, wysłani na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od bardzo wielu lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim i nieco ekscentrycznym starszym panem, który zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia. To będą wakacje, których nigdy nie zapomną.

„Lato w Prowansji” to komedia pełna ciepła i wzruszeń. Baśniowy krajobraz Prowansji tworzy ujmujący klimat, a Jean Reno w roli osobliwego dziadka, który ostatecznie scala rozbitą rodzinę, bawi do łez.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 20 lipca 2016, 20:00
CZŁOWIEK MAFII
(Heist)
sensacyjny, USA, 2015
Reżyseria: Scott Mann
Obsada: Robert De Niro, Jeffrey Dean Morgan, Kate Bosworth, Gina Carano

czlowiek mafiiLaureat Oscara Robert De Niro („Chłopcy z ferajny”, „Taksówkarz”) w trzymającym w napięciu thrillerze o tragicznych wyborach i mafijnych porachunkach. Reżyseruje Scott Mann, twórca dobrze przyjętego „Turnieju”. Na ekranie zobaczymy również znaną z takich filmów jak „21” czy nominowany do Oscara „Motyl Still Alice”, Kate Bosworth.

Pracownik kasyna Vaughn (Jeffrey Dean Morgan) wszelkimi sposobami stara się zdobyć pieniądze na leczenie śmiertelnie chorej córki. Gdy jego szef Frank „Pope” (Robert De Niro) odmawia mu pożyczki, w akcie desperacji decyduje się obrabować prowadzone przez niego kasyno. Łupem Vaughna i jego kumpla Coxa (Dave Bautista) padają 3 miliony dolarów. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem – w trakcie ucieczki mężczyźni porywają miejski autobus, a jadących nim pasażerów biorą jako zakładników. Rusza za nimi policyjna obława. Także Pope nie zamierza odpuścić i wysyła w pościg swojego najlepszego człowieka (Morris Chestnut). Tymczasem do terminu zapłaty za operację umierającej córki Vaughna pozostały już tylko godziny.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 22 lipca 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 16 DO 22 LIPCA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 11, 12)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 16 lipca 2016

TASHI
(Tashi, ep. 13, 14)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 16 lipca 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 17, 18)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 17 lipca 2016

W GARNITURACH SEZON 5
(Suits 5, ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 17 lipca 2016

MENTALISTA VII
(The Mentalist 7, ep. 14)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 19 lipca 2016

MR. ROBOT
(Mr. Robot, odc. 2, 3)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 21 lipca 2016

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.