Canal+ premiery filmowe od 15 do 21 października 2016

legendaW tym tygodniu w Canal+: kryminalny „Legenda”, komedia „The Duff [# ta brzydka i gruba]”, melodramat „Panna Julia”,  szwedzki film przygodowy „Chłopiec w złotych spodniach” oraz australijski thriller „Strangerland„.CANAL

 

LEGENDA
(Legend)
kryminał, Wielka Brytania/USA , 2015
reżyseria: Brian Helgeland
obsada: Tom Hardy, Emily Browning, Taron Egerton, Christopher Eccleston

Londyn, połowa XX-go wieku, zagadka kryminalna i Tom Hardy w podwójnej roli gangsterów-bliźniaków. Aktorski pojedynek na najwyższym poziomie.

legendaOparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’ego Kray (znakomity Tom Hardy w podwójnej roli), którzy w barwnych latach 60. terroryzowali Londyn. W walce o miejsce na szczycie byli zawsze bezlitośni i nierozłączni, a ich brutalność przeszła do legendy. Kiedy jednak pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, drogi braci zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie „biznesu”, a w konsekwencji konflikty, na które tylko czekali ich wrogowie.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 15 października, godz. 21:00

 

 

 

 

THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA]
(THE DUFF)
komedia, USA, 2015
Reżyser: Ari Sandel
Obsada: Mae Whitman, Bella Thorne, Robbie Amell

Youtubowe upokorzenie i facebookowy niebyt w komedii w stylu znakomitego „Juno”.

the-duffBianka (Mae Whitman) jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej „przyjaciółki” potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez swojego kolegę Wesleya (Robbie Amell) postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do tego atrakcyjną dziewczyną, będzie musiała zejść na samo dno youtubowego upokorzenia i facebookowego niebytu, oraz przełknąć gorzkie rozczarowanie po ulokowaniu uczuć w niewłaściwym adresacie. Cała nadzieja w tym, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Twoim DUFF.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 17 października, godz. 21:30

 

 

 

 

PANNA JULIA
(Miss Julie)
melodramat, Norwegia, Wielka Brytania, Kanada, USA, 2014
reżyseria: Liv Ullmann
obsada: Jessica Chastain, Colin Farrell, Samantha Morton

panna-juliaAdaptacja klasycznego dramatu Augusta Strindberga w reżyserii zdobywczyni Złotego Globa, muzy Ingmara Bergmana Liv Ullmann („Persona”, „Szepty i krzyki”). W rolach głównych Jessica Chastain („Wróg numer jeden”, „Interstellar”) i Colin Farrell („Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj”, serial „Detektyw”).
Panna Julia (Jessica Chastain) to nieco znudzona życiem arystokratka, która tęskni do miłosnych uniesień. Pewnego samotnego wieczoru zaczyna flirtować ze swoim kamerdynerem (Colin Farrell). Początkowo niewinna zabawa, z czasem zaczyna przeobrażać się w niebezpieczną grę namiętności. Bohaterowie w walce o dominację, na przemian uwodzą się i odpychają, manipulują swoimi uczuciami i igrają z emocjami, stając się przy tym coraz bardziej bezwzględni.

Oprócz gwiazd – Jessiki Chastain i Colina Farrella – na ekranie zobaczymy również laureatkę Złotego Globu, znaną z filmów „Control” i „Raport mniejszości” Samanthę Morton.
PREMIERA: CANAL+FILM, wtorek, 18 października 2016, 20:00

 

 

 

 

CHŁOPIEC W ZŁOTYCH SPODNIACH
(Pojken med guldbyxorna)
przygodowy, Szwecja, Dania, 2015
reżyseria: Ella Lemhagen
obsada: Shanti Roney, Annika Hallin, Kjell Wilhelmsen

Historia chłopca, który przez przypadek staje się posiadaczem wyjątkowych mocy. Adaptacja bestsellerowej powieści Maxa Lundgrena z 1967 roku i doskonała rozrywka dla całej rodziny!

chlopiec-w-zlotych-spodniachMats (Lukas Holgersson) właśnie rozpoczyna wakacje. Dwa letnie miesiące nie zapowiadają się dla niego ciekawie, do czasu kiedy chłopiec przypadkiem znajduje „złote” spodnie, które zapewniają dostęp do nieograniczonego bogactwa. Pieniądze same wyskakują z kieszeni i wszystkie marzenia nagle stają się realne. Sytuacja komplikuje się gdy na trop spodni wpadają bardzo niebezpieczni ludzie, którzy dla łatwego zysku nie cofną się przed niczym.
PREMIERA: CANAL+FILM, środa, 19 października 2016, 20:00

 

 

 

 

STRANGERLAND
(Strangerland)
thriller, Australia, Irlandia, 2015
reżyseria: Kim Farrant
obsada: Nicole Kidman, Joseph Fiennes, Hugo Weaving

Prezentowany w Sundance 2015 thriller psychologiczny, o mrocznych rodzinnych tajemnicach. W rolach głównych wystąpili: laureatka Oscara® Nicole Kidman („Moulin Rouge”, „Godziny”) oraz znany z filmów „Zakochany Szekspir” i „Wróg u bram” Joseph Fiennes.

strangerlandPrzykładne małżeństwo, spokojna okolica i żyjąca w zgodzie społeczność. Matthew (Joseph Fiennes) i Catherine (Nicole Kidman) Parkerowie zdają się prowadzić życie idealne. Sielski obraz zostaje jednak zaburzony, kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach, podczas burzy piaskowej giną dzieci pary – nastoletnia Lily (Maddison Brown) i młodszy Tommy (Nicholas Hamilton). Śledztwo w sprawie ich zaginięcia prowadzi detektyw David Rae (Hugo Weaving). W toku śledztwa, na jaw wychodzą głęboko skrywane, mroczne tajemnice rodziny Parkerów i całego miasteczka.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 21 października 2016, 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 15 DO 21 października 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 37, 38)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 15 października 2016

TASHI
(Tashi, ep. 39, 40)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 15 października 2016

BELFER
(odc. 4)
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 16 października 2016

DZIWNA PARA 2
(Odd Couple 2, ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 16 października 2016

JORDSKOTT – LAS ZAGINIONYCH
(Jordskott, ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 16 października 2016

WIDOKI NIE Z TEJ ZIEMI ODC. 5
(Undiscovered Vistas, ep. 6)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 17 października 2016

UPADEK KRÓLESTWA
(The Last Kingdom, odc. 5,6)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 20 października 2016

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.