Canal+ premiery filmowe od 15 do 21 lipca 2017

W tym tygodniu w Canal+: komedia „Bridget Jones 3”, film przygodowy „Bone Tomahawk„, dramat „Trzy pokolenia”, thriller science fiction „Zdarzenie” oraz thriller „Impuls”.

BRIDGET JONES 3
(Bridget Jones’s Baby)
komedia, Irlandia/Wlk. Brytania/Francja/USA, 2016
Reżyseria: Sharon Maguire
Obsada: Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey

Zdobywcy Oscarów® Renée Zellweger („Chicago”) i Colin Firth („Jak zostać królem”) w kontynuacji komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.

Bridget (Renée Zellweger) dziś to zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z duchem czasu! Przy dobrym drinku staje się królową Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych. Znów jest singielką, teraz skupia się jednak na karierze zawodowej. Całe jej – już wydawać by się mogło – poukładane życie zmieni się jednak w momencie, kiedy odkryje, że jest… w ciąży.
PREMIERA: sobota, 15 lipca, godz. 21:00

 

BONE TOMAHAWK
(Bone Tomahawk)
przygodowy, USA/Wielka Brytania, 2015
Reżyseria: S. Craig Zahler
Obsada: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox, Richard Jenkins

Zaskakujący i trzymający w napięciu horror rozgrywający się na Dzikim Zachodzie. Czterech mężczyzn, z których żaden nie zna litości i dzika pustynia, która pochłonie każdą ilość krwi. W rolach głównych doskonały aktorski kwartet: Kurt Russell („Nienawistna ósemka”), Patrick Wilson („Obecność”), Richard Jenkins („Spotkanie”) oraz Matthew Fox („8 części prawdy”).

Purvis (David Arquette) i Buddy (Sid Haig) żyją z napadów na niewinnych podróżnych. Pewnego dnia uciekając przed pościgiem bezczeszczą groby niebezpiecznego, krwiożerczego plemienia Indian. W odwecie klan tubylców napada na miasteczko Bright Hope. Tam, porywają zatrzymanego w areszcie Purvisa i kilka innych osób. W pościg za nimi rusza czterech mężczyzn: Szeryf Hunt (Kurt Russel), jego wiekowy zastępca (Richard Jenkins), lokalny specjalista w zabijaniu Indian (Matthew Fox), oraz mąż miejscowej Pani doktor (Patrick Wilson). Nie straszna im długa droga, ani przerażające opowieści o kanibalach. Ta dzielna czwórka za punkt honoru stawia sobie uratowanie porwanych.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 16 lipca, godz. 23:00

 

 

 

TRZY POKOLENIA
(3 Generations)
dramat, USA, 2015
Reżyseria: Gaby Dellal
Obsada: Naomi Watts, Elle Fanning, Susan Sarandon

Poruszająca opowieść o akceptacji i życiowej przemianie. W rolach głównych: Elle Fanning („Neon Demon”), Naomi Watts („Niemożliwe”, „21 gramów”) oraz Susan Sarandon („Zatańcz ze mną”, „Thelma i Louise”). Film swoją premierę miał w 2015 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

Ray (Elle Fanning) to nastolatek, który mimo życia w ciele kobiety czuje, że jest mężczyzną. Pewnego dnia postanawia rozpocząć terapię hormonalną, ale by tego dokonać potrzebuje zgody obojga rodziców. Jego matka, Maggie (Naomi Watts), chcąc pomóc musi odnaleźć jego biologicznego ojca (Tate Donovan). Niestety babcia nastolatka (Susan Sarandon) ma trudności z zaakceptowaniem faktu, że teraz ma wnuka. Każdy z nich musi stawić czoło własnej tożsamości i odnaleźć siłę, aby ostatecznie znaleźć akceptację oraz zrozumienie.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 18 lipca 2017, godz. 20:00

 

ZDARZENIE
(The Happening)
thriller science fiction, USA/Indie, 2008
Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: Mark Wahlberg, Zooey Deschanel

Najnowszy film M. Nighta Shyamalana, twórcy „Szóstego zmysłu”, „Znaków” i „Osady”. Zrealizowany z wielkim rozmachem, pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller o instynktcie przetrwania. W roli głównej Mark Wahlberg („Infiltracja”, „Strzelec”).

Fala masowych samobójstw ogarnia kolejne miasta i miasteczka północno-wschodnich stanów. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć dziwnego zachowania ludzi. Telewizyjne komunikaty początkowo informują o atakach terrorystycznych, szybko jednak pojawiają się kolejne hipotezy. Ludzie wpadają w panikę i zaczynają uciekać. Elliot Moore (Mark Wahlberg), mieszkający w Filadelfii nauczyciel fizyki, jest przekonany, że tragiczne wydarzenia mają związek z dziwnymi zmianami, jakie od pewnego czasu obserwuje w przyrodzie. Postanawia ratować najbliższych. Wyrusza w drogę z żoną Almą (Zooey Deschanel), przyjacielem Julianem (John Leguizamo) i jego ośmioletnią córką Jess (Ashlyn Sanchez).
PREMIERA: CANAL+, środa 19 lipca, godz. 20:00

 

 

IMPULS
(Urge)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Aaron Kaufman
Obsada: Pierce Brosnan, Justin Chatwin, Danny Masterson

Gdy wszystkiego jest za dużo, pękają granice, a rzeczywistość zamienia się w koszmar. Mrożące krew w żyłach thriller z Piercem Brosnanem („Autor widmo”, „GoldenEye”) w roli tajemniczego właściciela klubu nocnego.

Czworo przyjaciół zamierza spędzić szampański weekend na tropikalnej wyspie. Zabawa nabiera tempa, gdy poznają tajemniczego właściciela klubu nocnego (Pierce Brosnan). Mężczyzna proponuje im spróbowanie nowego, eksperymentalnego narkotyku. Pobudzeni, pozbawieni zahamowań, wcielają w życie swoje najdziksze fantazje. Zafascynowani tajemniczą substancją, mimo wcześniejszych ostrzeżeń, decydują się powtórzyć dawkę. Tym razem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli, bo narkotyk wywołuje nieoczekiwane efekty uboczne. Pobyt na rajskiej wyspie zamienia się w koszmar, który nieuchronnie zmierza do tragicznego finału.
PREMIERA: CANAL+, piątek 21 lipca, godz. 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 15 DO 21 LIPCA 2017

W IMIĘ SYNA
(Mama’s Angel, ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 17 lipca 2017

BIURO SZPIEGÓW 3
(Le Bureau des Légendes 3 ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 17 lipca 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine s. 4 ep. 18, 19)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 18 lipca 2017

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI 2
(Blindspot 2, ep. 21, 22)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 20 lipca 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.