Canal+ premiery filmowe od 14 do 20 października 2017

W tym tygodniu w Canal+ obejrzymy: hiszpańska komedia „Królowa Hiszpani”, komedia hiszpańska „Hiszpański temperament”, belgijski film kryminalny „Nieznajoma dziewczyna „, francuska komedia „Do dechy „, francuska komedia „Good Luck Algeria” oraz belgijski thriller „Premier”.

 

Królowa Hiszpanii
(La reina de España)
komedia, Hiszpania, 2016
Reżyseria: Fernando Trueba
Obsada: Penélope Cruz, Cary Elwes, Mandy Patinkin, J.A. Bayona

Hiszpańska superprodukcja z Penelope Cruz („Vicky Cristina Barcelona”) w roli głównej. Sceny z życia filmowców, które lubimy najbardziej: gdy wszystko wymyka się spod kontroli, a miało… grać. Film nominowany był w pięciu kategoriach do nagrody Hiszpańskiej Akademii Sztuk Filmowych.

Słynna gwiazda filmowa (Penélope Cruz) po latach wraca do Europy, by zagrać w wielkiej produkcji „Królowa Hiszpanii”. Znane nazwiska, najlepsi fachowcy, bajeczne plany zdjęciowe i setki statystów – na pierwszy rzut oka wszystko wygląda idealnie. Do momentu, gdy wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli, reżyser zamiast krzyczeć „akcja!” zasypia, a mający zastąpić go członek ekipy filmowej, zostaje aresztowany. Reszta filmowców – zbieranina barwnych i przezabawnych osobowości – rusza mu na ratunek i obmyśla genialny plan ucieczki.
PREMIERA: CANAL+, sobota 14 października godz. 21:00

 

 

Hiszpański temperament
(Ocho apellidos vascos)
komedia, Hiszpania, 2014
Reżyseria: Emilio Martínez Lázaro
Obsada: Clara Lago, Dani Rovira, Carmen Machi

Zwariowana komedia o tym jak się bawią, kochają, kłócą i spiskują Hiszpanie z różnych stron półwyspu Iberyjskiego. „Dzikie historie” w hiszpańskim stylu z hiszpańskim charakterem i temperamentem.

Amaia (Clara Lago) pochodzi z Kraju Basków, nie lubi się stroić, a swoim temperamentem mogłaby obdzielić połowę Hiszpanii. Właśnie rzucił ją narzeczony, a tymczasem do miasta przyjeżdża ojciec, by poznać ukochanego córki. Rodzina dla Baska to rzecz święta, dlatego dziewczyna decyduje się na mały przekręt. Poznany na wycieczcie do Sewilli Rafa (Dani Rovira), rodowity Andaluzyjczyk, czyli największy wróg, wydaje się najgorszym pomysłem na ratunek. Ale być może najlepszym sposobem na wybrnięcie z tarapatów są kolejne tarapaty?
PREMIERA: CANAL+, niedziela 15 października godz. 21:30

 

 

 

 

 

 

Nieznajoma dziewczyna
(La fille inconnue)
kryminał, Belgia/Francja, 2016
Reżyseria: Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne
Obsada: Adèle Haenel, Olivier Bonnaud, Jérémie Renier

Przejmujący i wciągający dramat w reżyserii braci Dardenne („Rosetta”, „Dwa dni, jedna noc”). Obraz był prezentowany w konkursie głównym MFF w Cannes 2016, a także w sekcji Ale kino+ T-Mobile Nowe Horyzonty 2016.

Kiedy lekarka Jenny (Adèle Haenel) uczy swojego praktykanta przestrzegania godzin pracy, jeszcze nie wie, że wkrótce te same zasady zmienią jej życie. Do jej drzwi –już po godzinach pracy – zapuka pewna młoda kobieta… Jenny jej nie przyjmie. Nazajutrz policja znajdzie niedoszłej pacjentki niedaleko kliniki. Trapiona wyrzutami sumienia Jenny na własną rękę próbuje ustalić tożsamość zmarłej i zapewnić jej godny pochówek.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 16 października godz. 21:00

 

 

Do dechy
(À fond)
komedia, Francja/Macedonia, 2016
Reżyseria: Nicolas Benamou
Obsada: José Garcia, André Dussollier, Caroline Vigneaux

Zabawna francuska komedia w reżyserii Nicolasa Benamou, twórcy hitu „Wszystko zostanie w rodzinie”. W rolach głównych m.in : José Garcia („Iluzja”) i André Dussollier („Dyplomacja”).

Typowa francuska rodzina udaje się na letnie wakacje. Aby uniknąć korków podróż swoim nowym minivanem rozpoczynają już z samego rana. Tom (José Garcia), testując auto ustawia tempomat na 130 km/h. Po chwili mężczyzna zdaje sobie sprawę, że stracił panowanie nad pojazdem, elektronika pokładowa przestała odpowiadać, a prędkość zablokowała się i wzrosła do 160 km/h. Szalony samochód, szóstka pasażerów na skraju nerwowego kryzysu i korek, który czeka ich za mniej niż dwieście kilometrów. Czy wspólymi siłami uda się rodzinie zatrzymać pędzącego minivana?
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 17 października, godz. 20:00

 

 

 

 

 

 

Good Luck Algeria
(Good Luck Algeria)
komedia, Francja/Belgia, 2015
Reżyseria: Farid Bentoumi
Obsada: Sami Bouajila, Franck Gastambide, Chiara Mastroianni

Prawdziwa historia Algierczyka urodzonego we Francji, który stara się zakwalifikować do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w kraju swego ojca.

Sam i Stephane są przyjaciółmi, a także współpracownikami pracującymi razem w warsztatach projektujących ręcznie robione narty wysokiej jakości. Niestety ich firma jest zagrożona z powodu rywalizacji z większymi markami. Mężczyźni wpadają na szalony pomysł, który pomoże im wypromować swoje produkty. Od teraz muszą zrobić wszystko by zakwalifikować Sama do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w narciarstwie biegowym pod flagą kraju jego ojca – Algerii.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa 18 października godz. 20:00

 

Premier
(De Premier)
thriller, Belgia, 2016
Reżyseria: Erik Van Looy
Obsada: Adam Godley, Saskia Reeves, Koen De Bouw

Pełen akcji i trzymający w napięciu do ostatniej minuty thriller Erika Van Looya („Loft”). W jednej z głównych ról występujący w filmie „Elizabeth: Złoty wiek” – Adam Godley.

Belgijski premier (Koen De Bouw) jest w drodze na ważne spotkania, gdy nagle zostaje porwany przez gang uzbrojonych mężczyzn. Po chwili dowiaduje się, że nie tylko on, ale także jego żona i dzieci są trzymane w niewoli. Jeśli mężczyzna chce powrócić do swojej rodziny i ją uratować musi zabić Prezydenta USA, który właśnie składa wizytę państwową w Belgii.
PREMIERA: CANAL+, piątek 20 października, godz. 21:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 14 DO 20 PAŹDZIERNIKA 2017

 

ZAKŁADNICY Z METRA
(Gidseltagningen (Below the Surface) ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 19 października 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.