Canal+ premiery filmowe od 13 do 19 maja 2017

W kolejnym tygodniu maja w Canal+: film animowany „Kung fu panda 3”, film akcji „Ip Man 3”, dramat „Rycerz pucharów”, argentyńska komedia „Honorowy bohater” oraz 2 sezon serialu „Wersal. Prawo krwi”.

 

KUNG FU PANDA 3
animacja, Chiny/USA, 2016
Reżyseria: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson

Animowana superprodukcja o nowych przygodach słynnej pandy Po – mistrza wschodnich sztuk walki. W polskiej wersji językowej m.in. Marcin Hycnar i Jan Peszek.

Po wraz ze swym odnalezionym ojcem wyrusza do sekretnej krainy pand. Tymczasem Kai, złowieszczy wojownik zaczyna pustoszyć całe Chiny, odbierając moc wszystkim mistrzom. Po aby pokonać wroga musi dokonać niemożliwego i ze swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci stworzyć drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!
Premiera: CANAL+, sobota, 13 maja, godz. 18:00

 

 

 

IP MAN 3
(Yip Man 3)
kino akcji, Hongkong, 2015
Reżyseria: Wilson Yip
Obsada: Donnie Yen, Lynn Hung, Jin Zhang

Film akcji rodem z Hongkongu, oparty na biografii Yip Mana, chińskiego mistrza sztuk walki. Kontynuacja kultowych filmów „Ip Man” oraz „Ip Man 2”. Na ekranie m.in. po raz pierwszy cyfrowo wygenerowany Bruce Lee oraz prawdziwy Mike Tyson.

Tytułowy „Ip Man” był chińskim mistrzem wushu, a jednym z jego najpilniejszych uczniów był sam Bruce Lee. Historia przedstawiona w filmie koncentruje się wokół szkoły chińskich sztuk walki, którą prowadzi główny bohater i z której utrzymaniem ma coraz większe problemy. Jego przeciwnikiem jest bowiem amerykański inwestor budowlany (w tej roli Mike Tyson).
Premiera: CANAL+, niedziela, 14 maja, godz. 21:00

 

 

 

RYCERZ PUCHARÓW
(Knight of Cups)
dramat, USA, 2015
Reżyseria: Terrence Malick
Obsada: Christian Bale, Cate Blanchett, Natalie Portman, Brian Dennehy, Antonio Banderas, Freida Pinto, Wes Bentley, Teresa Palmer, Imogen Poots

Laureaci Oscarów® Christian Bale, Cate Blanchett i Natalie Portman w nowym filmie Terrence’a Malicka, twórcy „Cienkiej czerwonej linii” i „Drzewa życia”. Zachwycający wizualnie dramat o odnajdywaniu swojego miejsca w świecie.

Rick (Christian Bale) to hollywoodzki scenarzysta, który odnosi sukces za sukcesem. Korzysta z życia i pozwala sobie na absolutnie wszystko, co oferuje frywolny i pełen blichtru świat filmu. Nie potrafi jednak odnaleźć w tym wszystkim satysfakcji. Aby zagłuszyć swój smutek rzuca się w wir romansów, rozpaczliwie szukając kogoś, kto wypełni pustkę w jego życiu.
Premiera: CANAL+, poniedziałek, 15 maja, godz. 21:00

 

 

 

HONOROWY OBYWATEL
(El ciudadano ilustre)
komedia, Argentyna/Hiszpania, 2016
reż. Gastón Duprat, Mariano Cohn
Obsada: Oscar Martínez, Dady Brieva, Andrea Frigerio

Historia noblisty, któremu nieoczekiwanie przyjdzie się zmierzyć z ciemnymi stronami ludzkiej natury. W roli głównej nagrodzony za tę kreację na MFF w Wenecji argentyński aktor Oscar Martínez („Dzikie historie”).

Daniel Mantovani (Oscar Martínez) to uznany pisarz, laureat Nagrody Nobla, który od lat mieszka w Hiszpanii. Pewnego dnia udaje się do małego miasteczka Salas, z którego pochodzi, by odebrać medal Honorowego Obywatela. Światowej sławy autor zostaje bardzo ciepło przywitany przez mieszkańców Salas. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są wielbicielami pisarza. Daniel będzie musiał się zmierzyć się z opiniami ludzi, którzy odnajdują siebie na kartach jego powieści. Wkrótce emocje towarzyszące obecności noblisty sięgną zenitu, a spokój miasteczka zostanie zakłócony.
Premiera: CANAL+ FILM, środa, 17 maja 2017, 20:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 13 DO 19 MAJA 2017

BIURO SZPIEGÓW
(Le Bureau des Légendes ep. 5,6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 15 maja 2017

W GARNITURACH 6
(Suits 6 ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 16 maja 2017

WERSAL. PRAWO KRWI 2
(Versailles 2 ep. 1,2)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 18 maja 2017

SKAZANY NA ŚMIERĆ: SEQUEL
(Prison Break: Sequel ep. 6)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 19 maja 2017

 

WERSAL. PRAWO KRWI 2
(Versailles 2)
serial historyczny, Francja, 2017
Obsada: George Blagden, Alexander Vlahos, Tygh Runyan, Elisa Lasowski

Kontynuacja najdroższego francuskiego serialu wszech czasów. Minęły cztery lata, a dwór Ludwika XIV nadal rządzi się tymi samymi brutalnymi prawami. Zdrady, spiski, okrucieństwo – na dworze Króla Słońce nie ma miejsca na litość.

Wyprodukowany przez CANAL+ serial „Wersal. Prawo krwi” przenosi widzów do
XVII-wiecznej Francji na zdemoralizowany, pełen intryg dwór Króla Słońce, który budując Wersal, wykreował pierwszą międzynarodową markę. Za jego czasów francuski stał się międzynarodowym językiem dyplomacji i arystokracji europejskiej. W swojej „złotej klatce” zamknął liczący 10 tys. osób dwór, który kontrolował m.in. za pomocą restrykcyjnej etykiety. Był genialnym strategiem, manipulatorem, miłośnikiem sztuki i wielkim smakoszem. W drugiej serii serialu pałac Ludwika rośnie i wzbudza coraz większy podziw na świecie, mimo to brat władcy – Philippe odmawia postawienia stopy w Wersalu. Król przygotowuje żołnierzy do inwazji na Holandię, by go pokonać. Niestety mimo wielu odniesionych sukcesów wciąż nawiedzają go koszmary, które pogłębiają jego paranoję.
PREMIERA odc. 1, 2: CANAL+, czwartek, 18 maja 2017, 21:00

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.