Canal+ premiery filmowe od 12 do 18 sierpnia 2017

W kolejnym tygodniu sierpnia w Canal+: „Mechanik: Konfrontacja„, hiszpański melodramat „Julieta”, film science fiction „Z archiwum X: Chcę wierzyć „, komedia romantyczna „Pan idealny”, thriller „Kodeks sprawiedliwego” oraz nowe odcinki 2 sezonu serialu „Quantico”.

Mechanik: Konfrontacja
(Mechanic: Resurrection)
akcja, Francja/USA, 2016
Reżyseria: Dennis Gansel
Obsada: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh

Thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie m.in. Jason Statham („Adrenalina”, „Przekręt”), Jessica Alba („Sin City – Miasto grzechu”) i Tommy Lee Jones („To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Ścigany”).

Arthur Bishop (Jason Staham) w kręgach wtajemniczonych uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie. Jego ofiary znikają bez śladu, a okoliczności zawsze wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Po latach „kariery” Bishop postanawia zerwać z krwawą przeszłością, by zacząć nowe życie u boku ukochanej kobiety. Niestety w jego branży nie przewiduje się wcześniejszych emerytur. Największy wróg Bishopa znów daje o sobie znać.
PREMIERA: CANAL+ sobota, 12 sierpnia, godz. 22:15

 

Julieta
(Julieta)
melodramat, Hiszpania, 2016
Reżyseria: Pedro Almodóvar
Obsada: Emma Suárez, Adriana Ugarte, Daniel Grao

Świat kobiet i ich namiętności. Najnowszy film hiszpańskiego mistrza Pedro Almodóvara („Volver”, „Przerwane objęcia”, „Wszystko o mojej matce”). Scenariusz powstał w oparciu o fabułę powieści laureatki Nagrody Nobla – Alice Munro.

Trzymająca w napięciu historia matki (Emma Suarez) poszukującej swojej córki, która wiele lat wcześniej zniknęła bez śladu. Opowieść o skrajnych uczuciach, jakie odczuwamy wobec najbliższych i tajemnicach, które przed nimi skrywamy. Produkcja była licznie doceniana nominacjami m.in od: Hiszpańskiej Akademii Sztuk Filmowych, Europejskiej Akademii Filmowej czy Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych.
PREMIERA: CANAL+, niedziela 13 sierpnia godz. 21:30

 

 

 

 

Z archiwum X: Chcę wierzyć
(The X-Files: I Want to Believe)
science fiction, USA/Kanada, 2008
Reżyseria: Chris Carter
Obsada: David Duchovny, Gillian Anderson, Billy Connolly, Amanda Peet, Xzibit, Mitch Pileggi

Sequel filmu „Z archiwum X: Pokonać przyszłość”, będący kontynuacją zakończonego w 2002 roku serialu „Z Archiwum X”. W roli głównej zdobywca Złotego Globu David Duchovny.

Zasypana śniegiem prowincja w stanie Wirginia. Dwóch niezidentyfikowanych osobników uprowadza agentkę FBI sprzed jej domu. Miejscowa policja nie ma żadnych poszlak poza tajemniczą postacią pojawiającą się przy autostradzie. W poszukiwaniach Moniki Bannan (Xantha Radley) pomaga Joseph Crissman (Billy Connolly), przywódca zresocjalizowanych przestępców seksualnych, niegdyś ksiądz skompromitowany w związku z zarzutami o pedofilię. Były duchowny ma wizje dotyczące porwania agentki. Przekonuje, że Bannan wciąż żyje, a jej porwanie jest związane z krwawym eksperymentem medycznym.
PREMIERA: CANAL+ FILM, poniedziałek 14 sierpnia, godz. 21:30

 

Pan Idealny
(Mr. Right)
komedia romantyczna, USA, 2015
Reżyseria: Paco Cabezas
Obsada: Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth

Skuteczni jak Pan i Pani Smith, niedoścignieni jak Bonnie i Clyde, zwariowani jak Pumpkin i Honey Bunny. Pełna zabawnych sytuacji komedia z Samem Rockwellem („Zielona mila”) oraz Anną Kendrick („Pitch Perfect”) w rolach głównych.

Martha (Anna Kendrick) jest osobą, która lubi towarzystwo, problem w tym, że źle je dobiera… zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn. Kiedy dziewczyna przeżywa bolesne rozstanie poznaje Francisa (Sam Rockwell), który wydaje się być ideałem. W momencie gdy ich związek rozkwita okazuje się, że jej ukochany jest płatnym mordercą. Nowa, lecz szczera więź między tą dwójką zostaje poddana próbie, gdy mroczna przeszłość mężczyzny zaczyna dawać o sobie znać.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek 15 sierpnia, godz. 20:00

 

 

 

 

Kodeks sprawiedliwego
(Code of Honor)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Michael Winnick
Obsada: Steven Seagal, Craig Sheffer, James Russo

Trzymający w napięciu thriller. Na ekranie gwiazdy kina akcji: Steven Seagal („Maczeta”, „Zabójca idealny”), Craig Sheffer („Hellraiser: Wrota piekieł”) oraz James Russo („Django”).

Pułkownik Robert Sikes (Steven Seagal) od dziecka kochał swoje miasteczko. Podczas służby wojskowej na Bliskim Wschodzie często myślał o powrocie do niego i spokojnym życiu. Jednak to, co zastał tam po zakończonej misji, zmusiło go do porzucenia marzeń. Rządy nad miastem objęły narkotykowe gangi i skorumpowani politycy. Sikes postanowił stanąć do walki o sprawiedliwość.
PREMIERA: CANAL+, piątek 18 sierpnia, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 12 DO 18 SIERPNIA 2017

 

QUANTICO 2
(Quantico 2 ep. 10, 11)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 14 sierpnia 2017

LUCYFER 2
(Lucifer 2 ep. 17, 18)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 15 sierpnia 2017

EL MARGINAL. SYNDYKAT ZBRODNI
(El marginal Capítulo ep. 7,8)
PREMIERA: CANAL+, czwartek 17 sierpnia 2017

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.