Canal+ premiery filmowe od 11 do 17 marca 2017

W tym tygodniu w Canal+: film akcji „Deadpool”, thriller „Skarbiec”, thriller „Pozory prawdy”, horror „Czarownica: z Bajka ludowa Nowej Anglii”, oraz 2 sezon serialu „Sekta”.

 

 

DEADPOOL
(Deadpool)
akcja, USA, 2016
Reżyseria: Tim Miller
Obsada: Ryan Reynolds

Nominowana do Złotego Globu, długo wyczekiwana produkcja z uniwersum Marvela. Historia byłego agenta służb specjalnych, który w nielegalnym eksperymencie zdobywa umiejętności samouzdrawiania. W roli głównej Ryan Reynolds („Zamiana ciał”, „Narzeczony mimo woli”).

Obraz Tima Millera to bezkompromisowa parodia kina o herosach. Wade Wilson (Ryan Reynolds) – były żołnierz służb specjalnych, pewnego dnia dowiaduje się, że zachorował na złośliwy nowotwór. Niedługo potem na jego drodze pojawia się człowiek, który składa mu kuszącą propozycję. Zdeterminowany by walczyć z chorobą Wade przystaje na jego warunki. Nie spodziewa się, że ta decyzja będzie miała dla niego tragiczne konsekwencje. Nielegalny eksperyment daje mu moc samouzdrawiania, ale jednocześnie nieodwracalnie niszczy mu życie. Teraz, już jako Deadpool, chce za pomocą swoich nowych mocy wymierzyć sprawiedliwość mężczyźnie, który niemal doprowadził go śmierci.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 11 marca, godz. 22:00

 

 

 

SKARBIEC
(The Trust)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Alex Brewer, Benjamin Brewer, Ben Brewer
Obsada: Nicolas Cage, Elijah Wood

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że banki rabowane są wyłącznie przez czarne charaktery. A co jeśli, postanowią to zrobić, ludzie, którzy sami powinni wymierzać sprawiedliwość? Nicolas Cage („Dzikość serca”, „Pan życia i śmierci”) i Elijah Wood (seria „Władca pierścieni”, „Hooligans”) w rolach policjantów, którzy postanowili zboczyli na złe tory.

Jim Stone (Nicolas Cage) i David Waters (Elijah Wood) to dwaj, niczym nie wyróżniający się pracownicy policyjnej administracji. Do biura ewidencji dowodów, gdzie pracują, codziennie trafia wiele cennych przedmiotów – warte niebagatelne sumy narkotyki i pieniądze skonfiskowane w trakcie akcji. Tymczasem ich własne zarobki pozostawiają wiele do życzenia. Pewnego dnia Stone dostaje informację o handlarzu heroiny, który wyłożył ogromną sumę na kaucję za swojego dilera. Mężczyźni wyczuwając okazję na zdobycie szybkiej gotówki wpadają na szalony plan obrabowania jego skarbca. Są przekonani, że znajdą tam ukrytą fortunę, bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że handlarz narkotyków, jest w stanie wyłożyć takie pieniądze w tak krótkim tempie?
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 12 marca, godz. 21:30

 

 

 

POZORY PRAWDY
(Misconduct)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Shintaro Shimosawa
Obsada: Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino

Wciągający thriller z plejadą gwiazd w obsadzie. W roli głównej znany z serii „Transformers”, a także filmów „Och, życie” i „Bezpieczna przystań” Josh Duhamel. Towarzyszyć mu będą znakomici sir Anthony Hopkins („Hannibal”, czy „Milczenie owiec”), oraz Al Pacino („Ojciec chrzestny”, „Adwokat diabła”). Na ekranie również piękne kobiety: Malin Åkerman („Dziewczyna moich koszmarów”, „Watchmen. Strażnicy”) i Alice Eve („Zanim się rozstaniemy”, „Dziewczyna z ekstraklasy”).

Ben Cahill (Josh Duhamel) to odnoszący sukcesy prawnik, który przeżywa ostatnio kryzys w małżeństwie. Dodatkowo wikła się jeszcze w romans ze swoją dawną dziewczyną – Emily Hynes (Malin Åkerman). Kobieta nie jest usatysfakcjonowana ze związku ze swoim sporo starszym kochankiem Arthurem Denningiem (Anthony Hopkins). Mimo wszystkich komplikacji Ben jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jego szef (Al Pacino) właśnie przekazał mu ważną dla firmy sprawę, która dotyczy przedsiębiorstwa prowadzonego przez Denninga. Dzięki bliskim stosunkom z Emily, młody prawnik wchodzi w posiadanie tajnych informacji z dowodami na finansowe oszustwa przedsiębiorcy. Nieświadomie jednak wplątuje się w korporacyjne intrygi, które mogą mu bardzo zaszkodzić…
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 13 marca, godz. 21:00

 

 

 

CZAROWNICA: BAJKA LUDOWA Z NOWEJ ANGLII
(The VVitch: A New-England Folktale)
horror, USA, Wielka Brytania. Kanada, Brazylia, 2015
Reżyseria: Robert Eggers
Obsada: Anya Taylor-Joy, Ralph Ineson, Kate Dickie

Nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Sundance 2015 horror debiutującego w pełnym metrażu Roberta Eggersa. W roli głównej znana z roli w filmach „Split” oraz „Morgan” Anya Taylor-Joy.

Akcja filmu rozgrywa się w XVII wieku. Rodzina Williama (Ralph Ineson) i Katherine (Kate Dickie) prowadzi ubogie, ale dość szczęśliwie życie wraz z czwórką dzieci. Pewnego dnia na świat przychodzi ich piąte dziecko – syn. Chłopiec znika jednak w tajemniczych okolicznościach niedługo po urodzeniu. Rodzice winą za tragedię obarczają swoją najstarszą córkę – Thomasin (Anya Taylor-Joy), przez której nieuwagę dziecko miało zostać porwane. Podejrzenia padają też na wiedźmę mieszkającą w pobliżu. W wyniku dramatu, między członkami rodziny wybuchają liczne konflikty, które zwracają bliskich przeciwko sobie.
PREMIERA: CANAL+ FILM, piątek, 17 marca, godz. 23:00

 

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 11 DO 17 MARCA 2017

SEKTA 2
(The Path ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 6 marca 2017

LUCYFER 2
(Lucifer 2 ep. 11, 12)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 7 marca 2017

PIRACI 4
(Black Sails 4 ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 9 marca 2017

MIDNIGHT SUN
(Midnight Sun ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+, piątek, 10 marca 2017

 

 

 

SEKTA 2
(The Path 2)
Serial sensacyjny, USA, 2017
twórcy: Jessica Goldberg
obsada: Aaron Paul, Michelle Monaghan, Hugh Dancy

Tuż po amerykańskiej premierze, drugi sezon wciągającego serialu „Sekta”. Na ekranie ponownie Aaron Paul (“Breaking Bad”), Michelle Monaghan (“Detektyw”) oraz Hugh Dancy (“Hannibal”).

Centralną postacią dramatu jest Eddie (Aaron Paul), mężczyzna z burzliwą przeszłością, którego życie naznaczone jest śmiercią uzależnionego od narkotyków brata. Bezpieczną przystań i rodzinne szczęście mężczyzna odnajduje dopiero pod skrzydłami pewnej sekty: Meyerizmu. Spokój nie trwa jednak długo, bo jak się okazuje, Meyeriści, również mają na sumieniu wiele grzechów.

Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się już po tym jak Eddie zostaje wygnany. Teraz on i jego żona Sarah muszą poukładać swoje życia na nowo, z dala od siebie. Tymczasem Cal musi się zmierzyć ze swoimi demonami, które jeszcze nigdy nie oddziaływały na niego tak silnie jak teraz…

Każdy z odcinków serialu to, tak jak w pierwszym sezonie, element układanki. Jak losy bohaterów ułożą się tym razem?

PREMIERA odc. 1,2: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 13 marca 2017, 22:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.