Canal+ premiery filmowe od 11 do 17 lutego 2017

W kolejnym tygodniu lutego w Canal+: komediodramat „Moje córki krowy”, familijny „K9: Łowcy skarbów”, komediodramat „Kochajmy się od święta”, thriller „Objawienie”, kryminał „Sekret w ich oczach” oraz polski thriller „Na granicy”.

MOJE CÓRKI KROWY
komediodramat, Polska, 2015
reżyseria: Kinga Dębska
obsada: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński

Świeżość, dyskretny humor, mądre dialogi i najlepsi polscy aktorzy. Wyróżniony Nagrodą Publiczności i Nagrodą Dziennikarzy na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni obraz Kingi Dębskiej („Hel”) to wzruszająca opowieść o trudnych relacjach rodzinnych, szorstkiej siostrzanej miłości i śmierci. W rolach głównych Agata Kulesza („Róża”, „Ida”), Gabriela Muskała („Wymyk”, „Być jak Kazimierz Deyna”) i Marian Dziędziel („Dom zły”, „Wesele”).

Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty (Agata Kulesza), kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi (Gabriela Muskała), która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji – śmierci matki i choroby ojca, kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony wiele lat temu kontakt.

Występującym w rolach głównych: Agacie Kuleszy, Gabrieli Muskale i Marianowi Dziędzielowi, partnerują: Marcin Dorociński („Obława”, „Jack Strong”) w roli znacznie wychodzącej poza swoje emploi, Małgorzata Niemirska („Zbliżenia”) oraz Łukasz Simlat („Wymyk”, „Pani z przedszkola”). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Kinga Dębska, absolwentka prestiżowej szkoły filmowej FAMU, którą kończyli między innymi Agnieszka Holland, Emir Kusturica, Jiří Menzel i Miloš Forman. Reżyserka nakręciła ten film na podstawie osobistych doświadczeń, co dodaje historii wyjątkowości.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 11 lutego, godz. 21:00

 

 

K9: Łowcy skarbów
(K-9 Adventures: Legend Of The Lost Gold)
FILM PRZYGODOWY USA 2014
Występują: Luke Perry, Brooke Langton, Ariana Bagley, Bob Clendenin
Reżyseria: Stephen Shimek

Nastoletnia Kassie (Ariana Bagley) i jej przyjaciele znajdują stary, zepsuty zegarek kieszonkowy. Nikt z nich nie podejrzewa, że to początek niezwykłej przygody. Tajemniczy przedmiot zawiera bowiem wskazówkę, która dotyczy położenia legendarnego skarbu. By do niego dotrzeć, należy najpierw rozwiązać skomplikowane zagadki i ominąć niebezpieczne przeszkody. Tymczasem śladem dzieci wyruszają złoczyńcy.

PREMIERA: CANAL+FAMILY, niedziela, 12 lutego 2017, 18:15

 

KOCHAJMY SIĘ OD ŚWIĘTA
(Love the Coopers)
komediodramat, USA, 2015
Reżyseria: Jessie Nelson
obsada: Diane Keaton, John Goodman, Amanda Seyfried, Alan Arkin, Marisa Tomei, Olivia Wilde

Krzepiąca komedia rodzinna z plejadą gwiazd w obsadzie. Wielopokoleniowa familia Cooperów spotyka się przy wspólnym stole, aby świętować Boże Narodzenie. Czy tak wiele różnych osobowości będzie potrafiło się porozumieć? Na ekranie m.in. Diane Keaton („Lepiej późno niż później”, „Młody Papież”), John Goodman („Roseanne”, „Barton Fink”), Marisa Tomei („Mój kuzyn Vinny”, „Zapaśnik”), Amanda Seyfried („Wciąż ją kocham”, „Listy do Julii”) i Olivia Wilde („Dr House”).

Charlotte Cooper (Diane Keaton) ma jedno marzenie. Chciałaby spędzić idealne święta. Jej rodzina nie należy jednak do najbardziej statecznych. Senior rodu Bucky (Alan Arkin) postanowił zaprosić na wigilijny wieczór młodziutką kelnerkę z okolicznej knajpy. Syn Charlotte, Hank (Ed Helms) nie może zapanować nad swoją uroczą, acz niesforną, czteroletnią córeczką, która klnie jak szewc i każdą rodzinną uroczystość zamienia w piekło. Siostra Hanka, Eleanor (Olivia Wilde), ma romans z żonatym mężczyzną i aby uniknąć złośliwych komentarzy, zaprasza na kolację nowopoznanego żołnierza i przedstawia go, jako swojego chłopaka. A jest jeszcze czarna owca rodu kleptomanka Emma (Marisa Tomei)… Czy mimo przeciwności rodzinie Cooperów uda się spędzić święta w zgodzie i harmonii?
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 12 lutego 2017, 21:30

 

 

OBJAWIENIE
(Exposed)
thriller, USA, 2016
Reżyseria: Gee Malik Linton
obsada: Keanu Reeves, Christopher McDonald, Ana de Armas

Thriller z Keanu Reevesem w roli głównej. Opowieść o mrocznych sekretach potężnych elit Nowego Jorku. Na ekranie również znana z filmów „Kamienne pięści” i „Rekiny wojny” Ana de Armas.

Scott Galban (Keanu Reeves) to ceniony detektyw z Nowego Jorku. Niedawno w tragicznych okolicznościach zginął jego długoletni partner. Galban ma za zadanie odszukać mordercę. W toku śledztwa detektyw odkrywa, że zmarły był szantażowany. Na jaw wychodzą także zaskakujące fakty na temat wdowy po byłym partnerze, Janine. Pewnego dnia na drodze Galbana pojawia się doznająca tajemniczych wizji młoda kobieta. Czy naprowadzi ona detektywa na trop mordercy? Czy jej niecodzienne zdolności okażą się kluczem do rozwiązania tej skomplikowanej zagadki?
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 13 lutego 2017, 21:00

 

 

SEKRET W ICH OCZACH
(Secret in Their Eyes)
kryminał, USA, Wielka Brytania, Hiszpania, Korea Południowa, 2015
reżyseria: Billy Ray
obsada: Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts, Alfred Molina, Michael Kelly

Amerykański remake argentyńskiego laureata Oscara® – „Sekret jej oczu” Juana José Campanelli. W rolach głównych Chiwetel Ejiofor („Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Salt”), Nicole Kidman („Godziny”, „Dogville”) oraz Julia Roberts („Pretty woman”, „Sierpień
w hrabstwie Osage”).

Śledczy FBI, Jess (Julia Roberts), Ray (Chiwetel Ejiofor) i Clarie (Nicole Kidman) mają zająć się sprawą brutalnego morderstwa młodej dziewczyny dokonanego w pobliżu meczetu. Gdy przybywają na miejsce zbrodni, okazuje się, że ofiarą jest córka Jess. Kobieta zostaje odsunięta od sprawy. Niedługo potem mężczyzna podejrzany o zabójstwo, z braku dowodów zostaje wypuszczony na wolność. Jess jest przekonana o jego winie i postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 16 lutego 2017, 21:00
NA GRANICY
thriller, Polska, 2016
reżyseria: Wojciech Kasperski
obsada: Marcin Dorociński, Andrzej Chyra, Andrzej Grabowski

Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”.

Ojciec i dwóch synów przyjeżdżają w Bieszczady. Chcą spędzić ze sobą trochę czasu i odbudować relacje po rodzinnej tragedii. Pewnego dnia w ich odciętej od cywilizacji górskiej chacie pojawia się tajemniczy nieznajomy, który wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Obok Andrzeja Chyry oraz Marcina Dorocińskiego na ekranie: Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partnerują im aktorzy młodego pokolenia: Bartosz Bielenia i Kuba Henriksen.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 17 lutego 2017, 21:00

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 11 DO 17 LUTEGO 2017

NOWE PRZYGODY PIOTRUSIA PANA 2
(Peter Pan-The New Adventures season 2 ep. 20,21)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 11 lutego 2017

PLOTKARA
(Gossip Girl, ep. 15)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 12 lutego 2017

SEKTA
(The Path ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 13 lutego 2017

WIDOKI NIE Z TEJ ZIEMI 2 ODC. 3
(Undiscovered Vistas 2, ep. 3)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, poniedziałek, 13 lutego 2016

LUCYFER 2
(Lucifer 2 ep. 3,4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 14 lutego 2017

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.