Canal+ premiery filmowe od 11 do 17 czerwca 2016

Ex MachinaW kolejnym tygodniu czerwca w Canal+: brytyjski dramat sc-fi „Ex Machina”, film familijny „Mali golfiarze”, thriller „Światła nad Pheonix”, francuski dramat obyczajowy „W harmonii”, brytyjski CANALdramat obyczajowy „Z dala od zgiełku”, kanadyjski horror „Wrota zaświatów” oraz nowy serial animowany „Dyniowe wieści„.

EX MACHINA
(Ex Machina)
Science fiction, thriller, Wielka Brytania, 2015
reżyseria: Alex Garland
obsada: Alicia Vikander, Domhnall Gleeson, Oscar Isaac

Ex MachinaThriller science fiction Alexa Garlanda,  scenarzysty „28 dni później” i „W stronę słońca”. Sugestywna wizja rozwoju sztucznej inteligencji, Oscar® 2016 za najlepsze efekty specjalne, nominacja w kategorii najlepszy scenariusz oryginalny. W roli głównej Alicia Vikander – nominowana za tę kreację do Złotego Globu, laureatka Oscara 2016 za „Dziewczynę z portretu”.

Młody informatyk Caleb (Dohmnall Gleeson) wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy – Nathan (Oscar Isaac). Caleb poznaje w nim Avę (Alicia Vikander) – pierwszą sztuczną inteligencję umieszczoną w ciele pięknej dziewczyny-robota. Ava, będąca wynikiem eksperymentu Nathana, czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Teraz Caleb jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek. Eksperyment wymyka się spod kontroli i zamienia w mroczną grę – miłosny trójkąt, w którym trzeba wybierać między człowiekiem i maszyną.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 12 czerwca 2016, 21:00

Mali golfiarze
mali golfiarzeFILM FAMILIJNY USA 2015
Występują: Boyd Kestner, Natalie Imbruglia, Rob Morrow, Jay R. Ferguson
Reżyseria: Jim Valdez

PREMIERA: CANAL+FAMILY, niedziela, 12 czerwca 2016, 18:30

ŚWIATŁA NAD PHOENIX
(The Phoenix Incident)
Science fiction, thriller, USA, 2015
reżyseria: Keith Arem
obsada: Troy Baker, James L. Brewster, James C. Burns, Yuri Lowenthal, Travis Willingham, Liam O’Brien

Oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller science fiction, podający możliwą wersję zniknięcia czwórki przyjaciół 13 marca 1997 roku, po tym jak na niebie widziano UFO.

swiatla nad pheonixPhoenix, Arizona, czwartek 13 marca 1997 roku. Na czystym niebie tysiące ludzi widzi dziwne, poruszające się w szyku światła. Tego dnia odnotowano wiele zaginięć, w tym czwórki przyjaciół, którzy spędzali wspólnie czas w Mountain National Park Estrella, na południe od Phoenix. Zniknięcie Glenna Laudera (Yuri Lowenthal), Mitcha Adamsa (Travis Willingham), Ryana Stone’a (Troy Baker) i Jacoba Reynoldsa (Liam O’Brien) zgłoszono do biura szeryfa hrabstwa Maricopa. Nigdy ich nie odnaleziono.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 13 czerwca 2016, 21:00

W HARMONII
(In Harmony aka En equilibre)
dramat, Francja, 2015
reżyseria: Denis Dercourt
obsada: Albert Dupontel, Cécile De France, Patrick Mille

w harmoniiMarc (Albert Dupontel) jest doświadczonym kaskaderem, który pracuje z końmi. Po wypadku na filmowym planie dochodzi do zdrowia w Wielkiej Brytanii, ale szanse na to, że kiedykolwiek znów zasiądzie w siodle są małe. Odwiedza go agentka firmy ubezpieczeniowej, młoda i czarująca Florence (Cécile De France). Spotkanie z załamanym, nieprzyjmującym do wiadomości porażki mężczyzny zmienia jej życie.
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 14 czerwca 2016, 20:00

Z DALA OD ZGIEŁKU
(Far From The Madding Crowd)
dramat, kostiumowy, USA, Wielka Brytania, 2015
reżyseria: Thomas Vinterberg
obsada: Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts, Michael Sheen, Tom Sturridge

z dala od zgielkuEkranizacja powieści Thomasa Hardy’ego autorstwa Thomasa Vinterberga („Festen”, „Polowanie”). Osadzona w czasach wiktoriańskich, uniwersalna opowieść o ludzkich wyborach i namiętnościach oraz wytrwałości w pokonywaniu życiowych trudności. W obsadzie Carey Mulligan, Matthias Schoenaerts i Michael Sheen.

Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene (Carey Mulligan) dziedziczy wielką farmę. Postanawia walczyć o jej utrzymanie i swoją niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. O względy dziewczyny zabiega trzech dżentelmenów, każdy o silnej osobowości. Jest wśród nich poczciwy farmer Gabriel Oak (Matthias Schoenaerts), właściciel ziemski William Boldwood (Michael Sheen) oraz sierżant królewskich dragonów, kobieciarz i hulaka Franciszek Troy (Tom Sturridge).
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 15 czerwca 2016, 20:00

WROTA ZAŚWIATÓW
(Pay The Ghost)
horror, Kanada, 2015
reżyseria: Uli Edel
obsada: Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Veronica Ferres

Nicolas Cage w roli zrozpaczonego ojca poszukującego zaginionego w tajemniczych okolicznościach synka.

wrota zaswiatowSpokojne życie profesora Mike’a Lawforda (Nicolas Cage) wywraca się do góry nogami kiedy nagle, w ułamku sekundy, podczas parady z okazji Halloween znika jego synek. Rozpaczliwe poszukiwania nie dają efektu. Rok później Mike zaczyna doświadczać dziwnych, przerażających wizji. Są one niezrozumiałe, ale wydają się mieć jakiś związek z zaginięciem syna. Mike nie cofa się przed niczym, aby odnaleźć utracone dziecko.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 17 czerwca 2016, 21:00

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 11 DO 17 CZERWCA 2016

DYNIOWE WIEŚCI
(Pumpkin Reports, ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 11 czerwca 2016

TASHI
(Tashi, ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 11 czerwca 2016

GOLDBERGOWIE
(The Goldbergs, ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela, 12 czerwca 2016

PORZUCONY WEDŁUG HARLANA COBENA
(The Five, ep. 3, 4)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, niedziela, 12 czerwca 2016

MENTALISTA VII
(The Mentalist 7, ep. 8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 14 czerwca 2016

RODZINA WARRENÓW
(The Family, odc. 11)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 16 czerwca 2016

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI
(The Family, odc. 21)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 16 czerwca 2016

DYNIOWE WIESCI
(Pumpkin Reports)
Serial animowany, Malezja, Włochy, Hiszpania, 2015, 52 odc.
Reżyseria: Oscar Albert, Alexis Barroso

dyniowe wiesciMax Green wiódł beztroskie, szczęśliwe życie u boku kochanych rodziców w cichym miasteczku Cucurtown. Sielanka się kończy, kiedy Max odkrywa, że jego przybrane rodzeństwo – Teresa i Goliat – są obcymi, mającymi zamiar przejąć władzę nad Ziemią. Mama i tata nie wierzą Maksowi, a mieszkańcy miasteczka są zbyt zadowleni z życia, żeby zagłębiać się w temat. Uratowanie świata spoczywa więc na barkach 11-letniego Maksa i jego przyjaciół: fioletowego Nemesisa, Pixela, miejscowego kujona od zawsze przekonanaego o istnieniu obcych i naukowica-geniusza Simona Sillicona.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, sobota, 11 czerwca 2016, 9:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.