Canal+ premiery filmowe od 10 do 16 stycznia 2015

skubaniW tym tygodniu w Canal+ film animowany „Skubani”,  polski thriller „W ukryciu”, brytyjska komedia „Pokój zwierzeń”, rosyjski dramat „Wysocki” oraz komedia „Włamywacze do suług”.

CANAL

 

 

PREMIERA: CANAL+, sobota, 10 stycznia 2015, 18:00

SKUBANI (Free Birds)

Animacja, USA, 2013

Reżyseria: Jimmy Hayward

Obsada: Olo (Piotr Fronczewski), Franek (Cezary Pazura), Tatanka (Barbara Kałużna), Strzała (Miłogost Reczek), Standish (Przemysław Bluszcz), Bizonie Serce (Grzegorz Pawlak), STEVE (Robert Czebotar)

skubaniInteligentny indyk o imieniu Franek zostaje odrzucony przez stado. Uratowany przez prezydenta USA, staje się pupilem jego córki i wiedzie spokojne życie, zajadając pizzę i oglądając latynoskie seriale. Sielanka Franka zostaje przerwana przez narwanego, brawurowego indyka o imieniu Olo, który ma misję cofnięcia się w czasie i wymazania raz na zawsze z ludzkich umysłów zwyczaju spożywania indyków w trakcie Święta Dziękczynienia. Podróż do roku 1621 umożliwia im S.T.E.V.E., czyli Space Time Exploration Vehicle Envoy, który pomaga Frankowi zrozumieć wagę niektórych aspektów życia i jednocześnie uspokaja go w najbardziej stresujących chwilach. Wersję polską opracował Bartosz Wierzbięta, a w wyreżyserowanym przez Elżbietę Kopocińską dubbingu udział wzięli m.in. Piotr Fronczewski, Cezary Pazura i Miłogost Reczek.

 

PREMIERA: CANAL+, niedziela, 11 stycznia 2015, 21:00

W UKRYCIU

Thriller, romans, Polska, 2013

reżyseria: Jan Kidawa-Błoński

obsada: Julia Pogrebińska, Magdalena Boczarska, Tomasz Kot, Jacek Braciak, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński

w ukryciuRadom, rok 1944. Po tragicznej śmierci matki Janki (Magdalena Boczarska) mieszka tylko z ojcem (Krzysztof Stroiński), który udziela schronienia córce swego przyjaciela, młodej Żydówce, Ester (Julia Pogrebińska). Ester ukrywa się w małym pomieszczeniu pod podłogą. Janina początkowo buntuje się przeciw tej sytuacji, lecz wkrótce zaczyna się interesować przymusową lokatorką. Z czasem staje się dziewczyną zafascynowana. Kiedy znika ojciec, kobiety prowadzą wspólne życie w niemal całkowitej izolacji od zewnętrznego świata. Osamotnienie i lęk coraz bardziej zbliżają je do siebie. Kiedy wojna się kończy, Janina zataja przed Ester ten fakt i trzyma ją nadal w ukryciu. Jej erotyczne zauroczenie Ester przeradza się w obsesję zatrzymania jej przy sobie za wszelką cenę.

Film Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy nagrodzonej Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni „Różyczki”, to thriller erotyczny, który łączy kryminalną zagadkę z intymnością ludzkich związków. Światowa premiera „W ukryciu” odbyła się na MFF w Busan w Korei, natomiast europejska miała miejsce podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Film zakwalifikował się również do konkursu polskich filmów na Festiwalu Camerimage.

 

PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 12 stycznia 2015, 21:00

POKÓJ ZWIERZEŃ (The Powder Room)

Komedia, Wielka Brytania, 2013

Reżyseria: M.J. Delaney

Obsada: Jaime Winstone, Sheridan Smith, Kate Nash, Oona Chaplin, Riann Steele, Sarah Hoare

pokoj zwierzenPodczas spotkania z przyjaciółkami z uczelni Sam (Sheridan Smith) buduje skomplikowaną fasadę, aby przekonać siebie i swoje przyjaciółki, że osiągnęła wszystko. Ale kiedy do akcji wkraczają oddane koleżanki, ta starannie zbudowana fikcja burzy się z każdym kolejnym drinkiem, papierosem i incydentem w toalecie. W zderzeniu z twardą rzeczywistością, Sam musi zweryfikować swoje oczekiwania wobec życia, nie zatracając przy tym samej siebie.

 

PREMIERA: CANAL+, środa, 14 stycznia 2015, 21:00

WYSOCKI (Vysotskiy. Spasibo, chto zhivoy)

dramat, biograficzny, Rosja, 2011

reżyseria: Pior Busłow

obsada: Siergiej Biezrukow, Oksana Akinshina, Ivan Urgant, Andrey Smoljakow

wysockiKoniec lat 70-tych. Włodzimierz Wysocki (Siergiej Biezrukow), słynny rosyjski poeta, aktor i pieśniarz, znajduje się u szczytu kariery. Jest najbardziej rozpoznawalną osobistością Związku Radzieckiego. Kiedy poznaje 19-letnią studentkę, Tatianę (Oksana Akinshina), czuje że znalazł miłość życia. Tymczasem służba bezpieczeństwa śledzi każdy krok artysty, a on sam czuje narastające zmęczenie i traci wenę do pisania nowych tekstów. Wskutek nadużywania alkoholu i narkotyków stan jego zdrowia pogarsza się z dnia na dzień. Podczas koncertu w Bucharze, dostaje ataku serca i zapada w śmierć kliniczną. Jego życiu zagraża ogromne niebezpieczeństwo.

 

 PREMIERA: CANAL+, piątek, 16 stycznia 2015, 21:00

WŁAMYWACZE DO USŁUG (In Security)

komedia, film akcji, USA, 2013

reżyseria: Evan Beamer, Adam Beamer

obsada: Michael Gladis, Ethan Embry

wlamywacze do uslugKevin (Ethan Embry) i Bruce (Michael Gladis) to najlepsi przyjaciele oraz współwłaściciele upadającej firmy ochroniarskiej. „Home Team Security”, działającej w najspokojniejszym mieście w USA. Tu nikt od dawna nawet nie słyszał o domowych kradzieżach, dlatego kumplom trudno znaleźć klientów. W końcu Bruce wpada na pomysł, by nastraszyć sąsiadów i zaczynają z Kevinem włamywać się do ich domów. Plan komplikuje się, gdy mężczyźni okradają niewłaściwego człowieka – lokalnego króla narkotykowego i mordercę .

 

SERIALE

 

MENTALISTA VI – serial kryminalny

PREMIERA: CANAL+ emisja wtorki godz. 21:00 odc. 20/22

 

RAKE – serial obyczajowy, odc. 13/13

PREMIERA: CANAL+, soboty, godz.  14:00

 

HOSTAGES – ZAKŁADNICY – serial sensacyjny (10/15)

PREMIERA: CANAL+, czwartki  godz. 21:30

 

DEFIANCE II – serial science fiction (12/13)

PREMIERA: CANAL+ Film, poniedziałki godz. 20:00

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.