Canal+ premiery filmowe od 1 do 7 lipca 2017

W pierwszym tygodniu lipca w Canal+: film biograficzny „Boss”, brytyjski film przygodowy „Jaskółki i Amazonki”, film familijny „Ramona i Beezus„, kanadyjski thriller „Morderstwo w odcinkach”, francuska komedia „Reality”, film akcji „Jestem zemstą” oraz nowy izraelski serial „W imię syna„.

 

BOSS
(The Infiltrator)
biograficzny, Wielka Brytania, 2016
Reżyseria: Brad Furman
Obsada: Bryan Cranston, John Leguizamo, Diane Kruger, Olympia Dukakis, Amy Ryan, Jason Isaacs

Pieniądze, władza i narkobiznesy. Autentyczna historia agenta FBI śledzącego skorumpowanych polityków. W roli głównej Bryan Cranston („Breaking Bad”, „Trumbo”). Na ekranie towarzyszą mu m.in.: Diane Kruger („Bękarty wojny”, „Ojcowie i córki”) oraz Amy Ryan („Most szpiegów”, „Birdman”).

Rok 1986. Agent FBI Robert Mazur (Bryan Cranston) otrzymuje zadanie przeniknięcia do organizacji przestępczej Pablo Escobara. Udając zajmującego się praniem brudnych pieniędzy amerykańskiego biznesmena, Mazur zdobywa zaufanie jednego z najbliższych ludzi z otoczenia Escobara. Nieustająco narażając się na zdemaskowanie i pewną śmierć, przez kolejnych pięć lat Mazur żyje jak narkotykowy boss gromadząc dowody mające obnażyć siatkę powiązań Escobara i zaprowadzić za kratki współpracujących z nim nieuczciwych finansistów i skorumpowanych polityków.
PREMIERA: CANAL+, sobota 1 lipca, godz. 21:00

 

 

JASKÓŁKI I AMAZONKI
(Swallows and Amazons)
przygodowy, Wielka Brytania, 2016
Reżyseria: Philippa Lowthorpe
Obsada: Kelly Macdonald, Andrew Scott, Rafe Spall

Adaptacja powieści Arthura Ransome’a. W rolach głównych: Kelly Macdonald („To nie jest kraj dla starych ludzi”), Andrew Scott („Dumni i wściekli”) oraz Rafe Spall („Big Short”).

Czwórka dzieci spędza wakacje w dolinie jezior. Pewnego dnia postanawiają sami wypłynąć na jedną z wysp. Tam rozpoczynają wojnę z grupką rywalizujących z nimi Amazonek. Konflikt o ląd jednak szybko przeradza się w przyjaźń. Niestety udana zabawa skończy się w momencie, gdy tajemniczy człowiek oskarży ich o zbrodnię, której nie popełnili.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 02 lipca, godz. 16:00

 

 

 

RAMONA I BEEZUS
(Ramona and Beezus)
familijny, USA, 2010
Reżyseria: Elizabeth Allen Rosenbaum
Obsada: Selena Gomez, Joey King, Bridget Moynahan

Urokliwa komedia opowiadająca o dojrzewaniu, która powstała na podstawie bestsellerów Beverly Cleary. Na ekranie piosenkarka i aktorka – Selena Gomez znana z Disneyowskich produkcji czy hitu „Spring Breakers”.

Ramona (Joey King) to dziewczynka z wielką wyobraźnią, która uwielbia płatać figle. Jej wybryki powoli zaczynają doskwierać całej, kochającej rodzinie, ze starszą siostrą na czele. Beezus (Selena Gomez), jest nastolatką starającą się przetrwać pierwszy rok w liceum. Przeżywając wzloty i upadki dzieciństwa, obie dziewczyny dowiadują się, mogą osiągnąć wszystko, wystarczy jedynie, że uwierzą w siebie i zaufają innym.
PREMIERA: CANAL+ FAMILY, niedziela 02 lipca, godz. 18:30

 

MORDERSTWO W ODCINKACH
(Serialized)
thriller, Kanada, 2016
Reżyseria: Michel Poulette
Obsada: Vanessa Ray, Adam Korson, Tara Spencer-Nairn

Trzymająca w napięciu opowieść o fikcyjnej zbrodni, która zaczyna dziać się naprawdę.

Słynna powieściopisarka Hannah Ryan przeżywa zły okres w swoim życiu. Inspiruje on ją jednak do stworzenia seryjnego serialu kryminalistycznego, który co tydzień publikuje nowe rozdziały na urządzeniach abonentów. Pierwsze wydanie okazuje się niewielkim sukcesem, ale nagle z niewiadomych przyczyn seria staje się ogromnym hitem. Okazuje się, że doszło do prawdziwego morderstwa, które było uderzająco podobne do historii opisanej przez Hannah. Czy to tylko zbieg okoliczności czy seryjny zabójca dokonuje fikcyjnych morderstw w prawdziwym życiu? Co się stanie, gdy Hannah wyda następny rozdział?
PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 04 lipca, godz. 20:00

 

 

 

 

 

REALITY
(Réalité)
komedia, Francja/Belgia/USA, 2014
Reżyseria: Quentin Dupieux
Obsada: Alain Chabat, Jonathan Lambert, Élodie Bouchez

Quentin Dupieux – reżyser znany z takich filmów jak „Mordercza opona” i „Wrong” powraca pełną absurdów komedią o snach i koszmarach.

Jason to spokojny kamerzysta, który marzy o wyreżyserowaniu swojego pierwszego filmu – horroru. Pewnego dnia trafia na zamożnego producenta – Boba Marshala. Ten zgadza się sfinansować dzieło pod jednym warunkiem: Jason w ciągu 48 godzin musi odnaleźć najdoskonalszy krzyk w historii kina grozy. Poszukiwania przysporzą młodemu reżyserowi wiele koszmarów, które zaczną mu dokuczać w prawdziwym życiu.
PREMIERA: CANAL+ FILM, środa, 05 lipca 2017, godz. 20:00

 

JESTEM ZEMSTĄ
(I Am Wrath)
kino akcji, USA, 2016
Reżyseria: Chuck Russell
Obsada: John Travolta, Christopher Meloni, Amanda Schull

Trzymająca w napięciu opowieść o śmierci, zdradzie i zemście za wszelką cenę. W roli niepowstrzymanego przed wymierzeniem sprawiedliwości mężczyzny – John Travolta („Barwy kampanii”, „Sezon na zabijanie”, „Kod dostępu”).

Stanley Hill (John Travolta) wraz z żoną Vivian (Rebecca De Mornay) zostają napadnięci w podziemnym garażu. Mężczyzna podejmuje desperacką próbę obrony swej ukochanej przed bandytami. Niestety w wyniku szarpaniny kobieta zostaje ranna i umiera na rękach męża. Zrozpaczony wdowiec postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zemścić się na zabójcach. Okazuje się, że zadarł z potężnymi gangsterami, którzy mają szerokie wpływy wśród lokalnych urzędników oraz polityków.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 07 lipca, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 01 DO 07 LIPCA 2017

W IMIĘ SYNA
(Mama’s Angel, ep. 1, 2)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 03 lipca 2017

BIURO SZPIEGÓW 2
(Le Bureau des Légendes 2 ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 03 lipca 2017

BROOKLYN 9-9 SEZON 4
(Brooklyn Nine-Nine s. 4 ep. 14, 15)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 04 lipca 2017

BLINDSPOT: MAPA ZBRODNI 2
(Blindspot 2, ep. 17, 18)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 06 lipca 2017

 

 

W IMIĘ SYNA
(Mama’s Angel)
serial kryminalny, Izrael, 2016
obsada: Naomi Levari, Roni Zimerman, Lirit Balaban

Magiczny, fascynujący i nie tak oczywisty Izrael. Twórcy produkcji wykorzystali formułę kryminału, by ukazać wciągający obraz izraelskiej ludności: pozornie szczęśliwej, zaś wewnętrznie rozdartej, zatrutej rasizmem i społecznymi napięciami.

Na bogatych przedmieściach Tel Aviwu dzień za dniem mija według określonego rytmu. Mieszkające tu rodziny nie mają większych zmartwień. Wszystko zmienia się w chwili, gdy na jaw wychodzi zbrodnia, która niespodziewanie zatruwa ich życia. Dochodzi do niej blisko bezpiecznych – jak się do tej pory wydawało – domów. Jak się okazuje, ta okolica to nie jedyny związek, który łączy mieszkające w niej rodziny i przestępstwo, które być może zawsze stanowiło część ich codzienności.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek 3 lipca, godz. 21:00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.