Canal+ premiery filmowe od 1 do 7 kwietnia 2017

W pierwszym tygodniu w Canal+: polska komedia „Kobiety bez wstydu”, komedia „Sąsiedzi 2”, kanadyjski komediodramat „Uwierz we mnie”, rumuński dramat „Nieprawi” oraz czeski thriller „Czerwony kapitan„.

 

KOBIETY BEZ WSTYDU
komedia, Polska, 2016
Reżyseria: Witold Orzechowski
Obsada: Michał Lesień, Joanna Liszowska, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz

Michał Lesień („Nie ma zmiłuj”, serial „Lokatorzy”) jako sprytny manipulant, który po kilkudniowym kursie psychoanalizy udaje wykwalifikowanego specjalistę i oszukuje niczego nieświadome kobiety. Na ekranie plejada polskich gwiazd, m.in. Joanna Liszowska („Nie kłam kochanie”, „Ciacho”), Anna Dereszowska („Lejdis”, „Nigdy nie mów nigdy”)
i Weronika Książkiewicz („Planeta singli”, „Rozmowy nocą”).

Obraz Witolda Orzechowskiego to opowieść o Piotrze (Michał Lesień), wyjątkowo czarującym kelnerze, który otwiera… poradnię psychoanalityczną. Piotr nie ma ani kwalifikacji, ani doświadczenia. Ma za to nieodparty urok osobisty. Pozycja psychoanalityka to okazja do poznania atrakcyjnych, zagubionych kobiet. Piotr z radością radzi sobie z oblężeniem – zarówno jego gabinetu, jak i sypialni. Wkrótce jego dobra passa może się jednak skończyć – bo jak wiadomo, kobiety potrafią być nie tylko czarujące, ale również niebezpieczne. Zwłaszcza, gdy są to „kobiety bez wstydu”.
PREMIERA: CANAL+, sobota, 1 kwietnia, godz. 21:00

 

 

 

SĄSIEDZI 2
(Neighbors 2: Sorority Rising)
komedia, USA, 2016
Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Seth Rogen, Rose Byrne, Zac Efron, Chloë Grace Moretz

Seth Rogen („Wpadka”, „Steve Jobs”) i Rose Byrne („Druhny”, „Drugie oblicze”) spotykają się ponownie w kontynuacji przebojowej komedii „Sąsiedzi”. W drugiej części filmu jako Mac i Kelly znowu będą musieli borykać się z uciążliwym sąsiedztwem. Na ekranie zobaczymy również: Chloë Grace Moretz („Kick-Ass”, „Hugo i jego wynalazek”) i Zaca Efrona („Co ty wiesz o swoim dziadku?”, „Randka na weselu”).

Mac (Seth Rogen) i Kelly (Rose Byrne) Radnerowie nie ścigają się już z rozrywkowym stylem życia studentów – zwłaszcza, że bractwo Delta Psi Beta wyprowadziło się z domu obok. Ich dawny wróg, Teddy Sanders (Zac Efron), również się zmienił. Mac i Kelly są przekonani, że
w końcu będą mogli w spokoju cieszyć się nowym domem. Ich szczęście nie trwa długo – wkrótce po sąsiedzku wprowadzają się żądne imprez studentki. Radnerowie będą zmuszeni odezwać się do swojego starego wroga i poprosić go o pomoc.
PREMIERA: CANAL+, niedziela, 2 kwietnia, godz. 21:30

 

 

 

UWIERZ WE MNIE
(The Confirmation)
komediodramat, Kanada, 2016
Reżyseria: Bob Nelson
Obsada: Clive Owen, Jaeden Lieberher, Maria Bello, Patton Oswalt, Stephen Tobolowsky

Clive Owen („Sin City – Miasto grzechu”, „Plan doskonały”) jako ojciec próbujący odbudować swoje relacje z synem, we wzruszającej komedii o tym co w życiu najważniejsze. W obsadzie również znany z filmów „Mów mi Vincent” i „Midnight Special” utalentowany młody aktor Jaeden Lieberher oraz Maria Bello („Sekretne oko”, „Wygrane marzenia”).

Bonnie (Maria Bello) postanawia zostawić swojego syna Anthonego (Jaeden Lieberher) pod opieką ojca, a sama wybiera się w podróż z nowym mężem. Walt (Clive Owen) zmaga się
z problemem alkoholowym i nie wydaje się być najodpowiedniejszą osobą do sprawowania pieczy nad dorastającym chłopcem. Atmosfera między Anthonym i jego ojcem początkowo nie więc jest najlepsza. Z biegiem czasu rodzi się jednak między nimi prawdziwa więź.
PREMIERA: CANAL+, poniedziałek, 3 kwietnia, godz. 21:00

 

 

 

NIEPRAWI
(Ilegitim)
dramat, Rumunia, 2016
Reżyseria: Adrian Sitaru
Obsada: Adrian Titieni, Alina Grigore, Robi Urs

Rumuński dramat o nierozliczonych rachunkach z poprzednim systemem. W roli głównej znany z nagrodzonego Złotą Palmą na MFF w Cannes 2016 „Egzaminu” Adrian Titieni.

Rodzina Anghelescou odbywa właśnie wspólny, rodzinny obiad. Rozmawiają z reguły na błahe, lekkie tematy, ale w trakcie tego posiłku wychodzi na jaw, że ojciec rodziny Victor (Adrian Titieni) będąc zagorzałym przeciwnikiem aborcji donosił w czasach komunizmu na kobiety chcące dokonać tego czynu. Rozmowa szybko przeradza się w awanturę, w trakcie której wychodzi, że najmłodsze z jego dzieci – bliźniacy Sasha (Alina Grigore) i Romi (Robi Urs), również mogli nigdy się nie narodzić. Informacja ta wywraca życie rodziny do góry nogami. Rodzeństwo za wszelką cenę chce ustalić czy jest ona prawdziwa. Jednocześnie sami mają wiele ciężkich grzechów na sumieniu.
PREMIERA: CANAL+ Film, środa, 5 kwietnia, godz. 20:00

 

 

 

CZERWONY KAPITAN
(Czerwony kapitan aka Rudý kapitán)
thriller, Czechy, Słowacja, Polska, 2016
Reżyseria: Michal Kollár
Obsada: Maciej Stuhr, Oldřich Kaiser, Marián Geišberg, Martin Finger

Film na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej słowackiego pisarza Dominika Dána. Obraz debiutującego Michala Kollara to solidne kino policyjne dla fanów takich filmów jak „Psy”, „Służby specjalne” czy „Pitbull”. W roli głównej Maciej Stuhr. Film otrzymał nominację do Czeskich Lwów za najlepszą muzykę.

W 1992 roku na cmentarzu w Bratysławie trwa przenoszenie grobów. Uwagę grabarzy zwraca jedna z trumien, w której znajdują szczątki nieboszczyka z gwoździem w czaszce. Postanawiają zgłosić sprawę na policję. Sprawa trafia w ręce ambitnego detektywa Richarda Krauze (Maciej Stuhr). Tożsamość nieboszczyka okazuje się być trudna do ustalenia, a wszystkie ślady prowadzą do „Czerwonego Kapitana” (Oldřich Kaiser), niebezpiecznego specjalisty od przesłuchań z czasów komunistycznej władzy. Detektyw zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie może go spotkać, zwłaszcza, że na światło dzienne wychodzi coraz więcej faktów dotyczących przekrętów ze strony najwyższych władz policyjnych i kościoła.
PREMIERA: CANAL+, piątek, 7 kwietnia, godz. 21:00

 

 

CANAL+
PREMIERY SERIALI OD 1 DO 7 KWIETNIA 2017

SEKTA 2
(The Path ep. 7, 8)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, poniedziałek, 3 kwietnia 2017

GRIMM 6
(Grimm 6 ep. 5, 6)
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 4 kwietnia 2017

PIRACI 4
(Black Sails 4 ep. 9, 10)
PREMIERA: CANAL+, czwartek, 6 kwietnia 2017

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.