Bohaterowie w opałach w lipcu na kanałach AXN

15 sezon Agentów NCIS i film Spider-Man Uniwersum w AXN, nowy serial Przebudzony w AXN Black oraz 4. sezon Nocnej zmiany w AXN White.

Agenci amerykańskiej marynarki wojennej w niewoli w Paragwaju; animowany Spider-Man walczący ze złem; jasnowidz oszust, który zaczyna doświadczać prawdziwych wizji oraz dalsze przygody byłych wojskowych ratujących życie na ostrym dyżurze szpitala w San Antonio. W lipcu kanał AXN pokaże 15. sezon Agentów NCIS oraz film animowany Spider-Man Uniwersum, AXN Black nowy serial Przebudzony, a AXN White 4. sezon serialu Nocna zmiana.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym, Doktorem Mallardem. W 15. sezonie serialu zespół będzie próbował odszukać i uwolnić z niewoli Gibbsa i McGee, po tym jak zostali porwani podczas nieudanej misji w Paragwaju. Premiera 15. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartek 1 lipca o godz. 20.05. Kolejne odcinki w czwartki o 20:05 w AXN.

Film animowany Spider-Man Uniwersum opowiada historię Milesa Moralesa. Nastolatek z Brooklynu odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man. Miles zostaje super bohaterem nazywanym często Ultimate Spider-Man, który działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga. Premiera filmu Spider-Man Uniwersum w sobotę 24 lipca o godz. 14:50 w AXN.

Serial Przebudzony to historia Charliego Haverforda (Jeffrey Donovan), jasnowidza oszust, który prowadzi w Los Angeles sieć sklepów wróżbiarskich. Cała jego rodzina kontroluje branżę w większej części miasta. Pewnego razu Charlie zostaje pobity przez chłopaka swojej klientki. W wyniku urazu zaczyna naprawdę doznawać wizji. Od tej pory mężczyzna, którego całe życie opierało się na oszustwie, zaczyna widzieć i odczuwać ponadnaturalne zjawiska. Premiera serialu Przebudzony w piątek 16 lipca o godz. 21.55. Kolejne odcinki w piątki o 21:55 i 22:55 w AXN Black.

Nocna zmiana pokazuje losy lekarzy nocnego dyżuru szpitala San Antonio Memorial. Zespół musi codziennie mierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami i walką o ludzkie życie, ale własnymi problemami, romansami i konfliktami. Dr. TC Callahan (Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci własnego brata i zmagał się z syndromem PTSD. Teraz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i szefową nocnej zmiany, Dr. Jordan Alexander (Jill Flint), szefem chirurgii i Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi – Dr. Topher Zia (Ken Leung) i Dr. Drew Alister (Brendan Fehr). W 4. sezonie Dr. TC Callahan znajdzie się w tarapatach w Syrii podczas zamachu terrorystycznego, a jego koledzy będą walczyć o życie pacjentów. Premiera 4. sezonu serialu Nocna zmiana w poniedziałek 19 lipca o godz. 21.55. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21:55 w AXN White.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.