Bohaterowie dnia codziennego AXN

The Good Doctor, Absentia 2 i Zabójcze umysły 14 w AXN, La Fan w AXN White
i środy z Jeanem-Claude’em Van Damme’em w AXN Black.

 

Bohater o niezwykłym umyśle; kobieta poszukująca prawdy; agenci FBI na tropie seryjnych morderców; fanka telenoweli, która poznaje swojego ukochanego z ekranu w prawdziwym życiu oraz jeden z najsłynniejszych aktorów kina akcji na świecie. W kwietniu kanały AXN zaproszą do śledzenia losów prawdziwych bohaterów w serialach The Good Doctor, Absentia 2, Zabójcze umysły 14, La Fan i w filmach z Jeanem Claudem van Dammem.

 

 

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. Producentami serialu są David Shore (Dr House) i Daniel Dae Kim (znany z seriali Zagubieni i Hawaii Five-O). Premiera serialu The Good Doctor we wtorek 2 kwietnia o godz. 21.00. Kolejne odcinki we wtorki o 21.00 w AXN.

 

 

Absentia to historia agentki FBI, Emily Byrne (w tej roli znana z serialu Castle Stana Katic), która podczas pościgu za seryjnym mordercą w Bostonie znika bez śladu, a policja uznaje ją za zmarłą. Sześć lat później zostaje odnaleziona w lesie. Nie pamięta, co się z nią działo przez poprzednie lata. Po powrocie do domu dowiaduje się, że jej mąż ponownie się ożenił, a ich syna wychowuje teraz inna kobieta. Bohaterka odkrywa także, że została wplątana w serię morderstw. W drugim sezonie serialu Emily, po odnalezieniu i zabiciu swojego oprawcy, stara się wrócić do równowagi po sześciu latach fizycznych i psychicznych tortur. Odbudowuje relacje z synem, jednak nie może zapomnieć o mrocznej stronie swojej przeszłości. Namawia bostońskiego policjanta, Tommy’ego Gibbsa, do rozpoczęcia tajnego dochodzenia w sprawie jej tajemniczej przeszłości. Kiedy śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne ryzykuje wszystko, aby odkryć prawdę i chronić swoją rodzinę. Premiera 2. sezonu serialu Absentia w środę 3 kwietnia o godz. 22.00. Kolejne odcinki w środy o 22.00 w AXN.

 

 

Zbieranie wątłych poszlak i podążanie za ukrytymi motywami to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU) w serialu Zabójcze umysły. Grupie profilerów FBI, pod wodzą Davida Rossiego (w tej roli Joe Mantegna), przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W czternastej serii produkcji zespół będzie musiał wytropić między innymi seryjnego mordercę, który mumifikuje swoje ofiary oraz odnaleźć zaginione nastolatki w Pensylwanii. Do zespołu powróci również Andrew Mendoza (Stephen Bishop). Premiera 14. sezonu serialu Zabójcze umysły w środę 3 kwietnia o godz. 21.00. Kolejne odcinki w środy o 21.00 w AXN.

 

La Fan opowiada historię wesołej i pełnej wdzięku dziewczyny, Vale (Angélica Vale), która jest miłośniczką telenoweli i wielką fanką telewizyjnego gwiazdora, Lucasa Duarte (Juan Pablo Espinosa). Przez przypadek spotykają się w prawdziwym życiu, a z początku niewinna znajomość przeradza się w wielkie uczucie. Premiera serialu La fan w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 20.05. Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20.05 w AXN White.

 

Środy w AXN Black z Jeanem Claudem van Dammem to cztery klasyki kina akcji. 3 kwietnia Uniwersalny żołnierz: Powrót, w którym Luc Devereaux staje do walki ze zbuntowanym superkomputerem, mającym pierwotnie kierować nową generacją Uniwersalnych Żołnierzy. 10 kwietnia Uciec, ale dokąd? – historia Sama Gillena niesłusznie odsiadującego wyrok w zakładzie karnym, który po ucieczce wplątuje się w jeszcze większe kłopoty. 17 kwietnia Ryzykanci – agent Jack Quinn po nieudanej misji zostaje zesłany do kolonii karnej, a po ucieczce z niej musi ratować swoją zonę z rąk odwiecznego wroga. Na koniec, 24 kwietnia Zakon, w którym Rudy Cafmeyer udaje się na poszukiwanie zaginionego ojca, w które zamieszany jest pradawny zakon.

Film Uniwersalny żołnierz: Powrót w środę 3 kwietnia o godz. 22:05 w AXN Black
Film Uciec, ale dokąd? w środę 10 kwietnia o godz. 22:05 w AXN Black
Film Ryzykanci w środę 17 kwietnia o godz. 22:05 w AXN Black
Film Zakon w środę 24 kwietnia o godz. 22:05 w AXN Black

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.