„Bleach 4” od września na kanale Hyper+ oraz serial „Przygody Sary Jane” spin-off „Dr Who”

 

Od 1 września kanał HYPER+ wyemituje nowe odcinki anmie „Bleach” – kultowej, japońskiej produkcji o przygodach Ichigo i jego przyjaciół. „Bleach” powstał na podstawie jednego z najlepiej sprzedających się japońskich komiksów, przetłumaczonego na siedem języków. W ramach telewizji teleTOON+. Od 8 września o 21:00 widzowie będą mogli oglądać nowy serial fantasy „Przygody Sary Jane”, napisany według scenariusza wielokrotnie nagradzanego Russella T Daviesa, autora kultowego serialu science fiction „Doctor Who”.

„Bleach 4” emisja od 1 września codziennie po 2 odc. o godz. 23:15 i 23:45 (emisja od odc. 45 sezon 4). Główny bohater serii – Ichigo, na pozór zwykły chłopak z podtokijskiego miesta Karakuła, widzi duchy. Pewnego dnia dostrzega Rukie, ducha niezwykle spokojnej dziewczyny, która przedstawia mu się jako Shinigami – „Bóg Śmierci” i ściga złe moce. Gdy dom Ichigo zostaje zaatakowany przez złe dusze, Rukia, która chce chronić Ichigo i jego rodzinę, zostaje podczas walki ciężko ranna. Decyduje się więc przekazać całą swoją moc Ichigo i uczynić chłopca swoim zastępcą. Bohaterowie rozpoczynają współpracę – wspólnie unicestwiają złe duchy krążące po świecie żywych i pomagają błąkającym się zjawom w przejściu do innego świata.

 

Hyper wcześnie wyemituje powtórki filmów anime „Bleach: Fade to Black”  emisja 30 sierpnia, godz. 23:00 oraz „Eureka Seven: Pocket Full of Rainbows” emisja 31 sierpnia, godz. 23:00  w reżyserii Tomoki Kyôda. To alternatywna wersja znanej, pięćdziesięcioodcinkowej serii telewizyjnej, która nie stanowi jednak powielenia fabuły oryginału, a zawiera nową historię. Postaci noszą te same imiona, ale odgrywają nowe role, co pozwala pokazać bohaterów z zupełnie innej strony.  

Film opowiada historię dwojga dzieci – Rentona i Eureki oraz wiernej towarzyszki ich zabaw Nirvash – dziewczynki, która może wychodzić na zewnątrz jedynie w nocy, ponieważ jej skóra jest wrażliwa na promienie słoneczne. Pewnego dnia opiekun dzieci, profesor Dominic, znika bez pożegnania. Po jakimś czasie okazuje się, że zginął on w trakcie tajemniczego eksperymentu, a nieznani ludzie porywają Eurekę. Osiem lat później czternastoletni Renton wstępuje do wojska z nadzieją, że pewnego dnia uda mu się odnaleźć przyjaciółkę z dzieciństwa.

 

HYPER+ W NOWEJ ODSŁONIE

Od września pasmo HYPER+ będzie emitowane w nowej, odświeżonej formule. Od poniedziałku do piątku pokazywane będą premierowe odcinki znanych produkcji, zmienione zostaną formaty programów, a także pojawią się nowe twarze na antenie.

Od września HYPER+ zmienia formułę. Nowy, odświeżony format pasma zapewni widzom we wszystkie dni powszednie o godzinie 21:30 premierowe odcinki popularnych programów, takich jak: Review Territory, Fresh Air, Replay, E-sport czy Technology. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów multimediów zmieniony zostanie również format każdej produkcji z 30-minutowego na 15-minutowy. Wszystko po to, by zintensyfikować ilość informacji i wrażeń każdego dnia.

Na wizji pojawią się także nowe twarze: do zespołu redakcyjnego dołączy m.in. kobieta, która przełamie stereotypy i udowodni, że fascynacja światem techniki i gier wideo nie jest przeznaczona jedynie dla mężczyzn.

Od września pasmo HYPER+ będzie rozpoczynać emisję codziennie o godzinie 21:30, a poprzedzać je będą produkcje fabularne, pokazywane w ramach telewizji teleTOON+. Od 8 września o 21:00 widzowie będą mogli oglądać nowy serial fantasy „Przygody Sary Jane”, napisany według scenariusza wielokrotnie nagradzanego Russella T Daviesa, autora kultowego serialu science fiction „Doctor Who”. Produkcja jest skierowana do młodzieży i opowiada o niezwykłych przygodach tytułowej bohaterki i trójki nastoletnich przyjaciół, którzy wspólnie stanęli przed dość poważnym zdaniem – mają uratować świat. HYPER+ można oglądać do 1 w nocy.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.