„Bananowy doktor 4” i „Whitney 2” na kanale Universal Channel

Whitney2Kanał Universal Channel wyemituje finałowy 2 sezon serialu komediowego „Whitney” oraz 4 już sezon serialu „Bananowy doktor”Universal Channel

 

 

 

 

„Bananowy doktor” sezon 4 (Royal Pains) serial komediowy USA 2012

emisja od 16 września w poniedziałki godz. 21:00 (16 odc.)

bananowy doktors4Głównym bohaterem serialu pt. Bananowy Doktor jest Hank Lawson grany przez Marka Feuersteina, który po tym jak zostaje wykluczony ze środowiska lekarskiego, rozpoczyna karierę jako „doktor na zamówienie”, pracując dla bogatych i znanych mieszkańców Hamptons. Poza leczeniem bogaczy, Hank opiekuje się również tymi, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Dlatego Hank znajduje się pomiędzy tym co dla niego dobre, i tym co jest dobre dla innych. W serialu występują również: Paulo Costanzo, Reshma Shetty oraz Jill Flint. Henry Wrinkler (Arrested Development) dołącza do zespołu jako Eddie R. Lawson – ojciec Hanka oraz Evana.

 

„Whitney” sezon 2 (16 odc.) finałowy sezon

emisja od 18 września w środy po 2 odcinki, godz. 22:00 i 22:30

serial komediowy USA 2012-2013

Występują: Whitney Cummings, Chris D’Elia, Rhea Seehorn, Zoe Lister Jones

Whitney2Drugi sezon serialu komediowego o perypetiach 30-letniej Whitney Cummings (Whitney Cummings) – kobiety o silnym charakterze, która nie radzi sobie najlepiej z uczuciami. Dotychczas nie udało jej się wyjść za Aleksa Greena (Chris D’Elia), z którym jest związana od kilku lat. Jak się okazuje, bezskuteczna próba zawarcia związku małżeńskiego nie kończy zabawnych przygód pary.

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.