AXN Spin w styczniu 2013, „Trinity”, „Cięcie 1-3” „Sanctuary 4”, „Robot Chicken 5”

W styczniu kanał AXN Spin wyemituje finałowy 4 sezon serialu sci-fi  „Sanctuary”, kolejny już 5 sezon animowanego serialu komediowego „Robot Chicken” oraz brytyjskie seriale obuczajowe „Trinity” oraz „Cięcie” sezony 1-3.

Trinity serial obyczajowy Wielka Brytania 2009, czwartki od 10.01 godz. 21:55 (całość 1 sezon, 8 odcinków)

Opis pierwszego odcinka. Charlotte Arc ma rozpocząć naukę w Trinity College. Kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego jej ojciec, który jest profesorem, zostaje znaleziony martwy.

Cięcie (The Cut) sezon 1-3,  od 1.01, pon-pt, godz. 15:00 i 15:30

Dramat obyczajowy, sensacyjny  opera mydlana dla nastolatków. Wielka Brytania 2009-2010, (całość 40 odcinków 3 sezony)

Opis pierwszego odcinka. Zbliżają się osiemnaste urodziny Stephena. Marla planuje dużą imprezę. Olive i Toni są odpowiedzialne za catering, natomiast Macka ma wznieść toast za zdrowie syna. Niespodziewanie w drodze na przyjęcie Mack zostaje zaatakowany w ciemnej uliczce.

Robot Chicken sezon 5 od 25.01, piątki  godz. 21:00 i 21:15

Poklatkowa animacja złożona ze scenek, które parodiują współczesną popkulturę. Twórcy wykorzystują różne materiały, takie jak plastelina, zabawki czy lalki.

Mnóstwo parodii znanych filmów, seriali, celebrytów, polityków czy bohaterów animowanych.

 

Sanctuary sezon 4 ostatni od 23.01, pon-czw, godz. 20:05 (13 odc.)

serial science fiction, Kanada 2011

Główną bohaterką serialu jest 157-letnia dr Helen Magnus (Amanda Tapping), która prowadzi tytułowe Sanktuarium – organizację naukową poszukującą i gromadzącą w swoich placówkach „niezwykłych” (istoty o nadnaturalnych cechach i zdolnościach, wykraczających daleko poza ramy nauki i logiki), dając im schronienie przed nieprzyjaznym światem, w którym dominują ludzie oraz izolując tych najniebezpieczniejszych. Pomaga jej w tym zespół złożony z córki Ashley, zwolnionego z FBI psychologa behawioralnego dra Will-a Zimmerman-a i dawnego wychowanka; specjalisty od techniki i komputerów Henry-ego Fossa. Obok głównych bohaterów spotykamy również wachlarz postaci znanych z folkloru jak i kart historii. Kolejne odcinki oprócz podróży po odległych zakątkach ziemi w poszukiwaniu istot zagrożonych lub niebezpiecznych dla innych, pokazują że najgroźniejszymi stworzeniami są ludzie z organizacji KABAL chcący wykorzystać do swoich celów zdolności „niezwykłych”. Przez cały czas poznajemy także tajemnice i wydarzenia z przeszłości głównych bohaterów, które sprawiły że spotkali się w tym niezwykłym miejscu.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.