AXN SPIN w sierpniu 2012 „Robot Chicken”, „American Dad”, „Kilari”

 

 W sierpniu na kanale AXN Spin HD, brak nowych seriali, ale za to kanał proponuje nam nowe odcinki emitowanych już seriali, m. in. 3 sezon serialu „Robot Chicken”, 5 sezon serialu „American Dad”

 

 

 

 

 

 

„AMERICAN DAD!” sezon 4 i 5, serial animowany, USA 2007, 2008

Emisja po 2 odc. w każdy piątek, godz. 20:05 i 20:30 

Akcja serialu toczy się w miejscowości Langley Falls w USA. Film opowiada o życiu Stana Smitha, agenta CIA, który jest przekonany, że terroryści są wszędzie. Ma kochającą żonę, Francine, i dwójkę dzieci – Hayley oraz Steve’a. W jego domu mieszkają też: Roger – obcy i Klaus – gadająca złota rybka.

 

KILARI sezon 2 serial anime, Japonia

Emisja po 2 odc. w każdą sobotę, około godz. 13:40 i 14:05

Kilari to piękna, acz bardzo żarłoczna 14-latka. Podczas gdy jej znajomi wielbią swoich idoli, ona myśli wyłącznie o jedzeniu. Przez swoją obsesję na tym punkcie dziewczyna nie ma pojęcia o miłości. Pewnego dnia, gdy ratuje żółwia uwięzionego na drzewie, poznaje przystojnego i przemiłego chłopca o imieniu Seiji, który daje jej bilety na koncert zespołu SHIPS w podziękowaniu za uratowanie jego zwierzaka.

 

„ZA WSZELKĄ CENĘ” (MAKE IT OR BREAK IT) sezon 3 i 4   serial/dramat, USA 2011, wyk. Chelsea Hobbs, Ayla Kell, Cassie Scerbo

Emisja pn-pt, godz. 13:40

Serial opowiada losy nastoletnich gimnastyczek trenujących w jednym z najlepszych klubów – The Rocky Mountain Gymnastic Training Center, znanym również jako The Rock. Umiejętności czterech młodych dziewczyn sprawiają, że stają się one kandydatkami na medalistki olimpijskie, ale muszą się zmierzyć z konfliktami i problemami, które mogą oddalić je od celu. Z pomocą trenera, Sashy Belova, gimnastyczki usiłują pokonać własne słabości, aby osiągnąć sukces.

 

NIKITA sezon 1 i 2 serial akcji, USA 2010

Emisja w każdy wtorek po 2 odc. godz. 21:00 i 21:55

Serial jest oparty na francuskim filmie zatytułowanym La Femme Nikita. Historia opowiada o dwójce zabójców pracujących dla sekretnej organizacji rządowej zwanej Division. Maggie Q gra Nikitę, która próbuje zniszczyć organizację wraz ze swoją wspólniczką, Alex, pracującą pod przykrywką dla Division. Nikitę szkolił Michael, dla którego nowi rekruci Division są jak rodzina.

 

INTERNAT (EL INTERNADO) sezon 5 serial/thriller, Hiszpania 2010, wyk. Luis Merlo, Natalia Millan, Marta Torne

Emisja w każdą środę godz. 18:25

Internat to hiszpański serial o związkach między ludźmi, o ambicji, władzy, walce z przeciwnościami losu i o trudnych relacjach w grupie. Nastolatki zmuszone są dojrzeć i przejąć rolę rodziców. W serialu poznamy historie dzieci, które nie otrzymują wsparcia od rodziców, jak również zmagania matek, które poszukują zaginionych dzieci. Dodatkowo naszą uwagę przykują wplecione w trudy życia historie miłosne.

 

 

PRZYGODY MERLINA (MERLIN) sezon 3  serial przygodowy, Wielka Brytania 2009, wyk. Colin Morgan, Bradley James

Emisja w każdy poniedziałek, godz. 19:10

Drugi sezon brytyjskiego serialu, który dzięki połączeniu wciągającej akcji, magii, miłości i fascynujących postaci zdążył zdobyć rzesze wiernych fanów. Colin Morgan powraca jako młody czarodziej Merlin, który musi ukrywać swe zdolności pod rządami nienawidzącego magii Uthera Pendragona. Merlin jest służącym, lecz przede wszystkim przyjacielem i obrońcą księcia Artura, porywczego młodzieńca, któremu pisane jest zbudowanie świetności Camelotu. Młodzi ludzie muszą zmagać się z problemami sercowymi, stawiać czoła mocom nie z tej ziemi, a jednocześnie uporać się z trudnym wchodzeniem w dorosłość.

 

ROBOT CHICKEN sezon 2 i 3 serial animowany, USA 2006

Emisja w każdy piątek, godz. 21:50 i 21:05

Poklatkowa animacja złożona ze scenek, które parodiują współczesną popkulturę. Twórcy wykorzystują różne materiały, takie jak plastelina, zabawki czy lalki.

 

SIŁY PIERWOTNE (PRIMEVAL) sezon 3, serial przygodowy, Wielka Brytania 2009, wyk. Douglas Henshall, Juliet Aubrey, James Murray

Emisja w każdy poniedziałek, godz. 18:15

Brytyjski antropolog, profesor Nick Cutter, razem z grupą współpracowników musi wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą.

 

TAJEMNICE SMALLVILLE  (SMALLVILLE) sezon  5 i 6, serial science-fiction, USA/Kanada 2005, wyk. Tom Welling

Emisja od pon-czw. godz. 20:05

Clark jest już na studiach, gdzie zaprzyjaźnia się ze swoim wykładowcą Miltonem Finem, który również jest Kryptonianinem, jednak nie jest do końca tym, za kogo się podaje. Clark i Lana wreszcie schodzą się na poważnie, lecz ich szczęście nie trwa długo. Tajemnica, jaką ukrywa przed nią jej partner, sprawia, że sytuację postanawia wykorzystać młody Luthor, do którego coraz bardziej zbliża się Lana. Oprócz problemów miłosnych, Clark musi zmierzyć się z Brainiakiem – inteligentną maszyną z Kryptonu, która podszyła się pod jego wykładowcę. Celem Brainiaca jest uwolnienie generała Zoda z Phantom Zone. Na dodatek umiera ojciec głównego bohatera, Jonathan. Clark poznaje też nowych herosów – Arthura Curry’ego (Aquamana) i Victora Stone’a (cyborga).

 

SŁODKIE ROZGRYWKI (PRETTY/TOUGH) serial komediowy, Kanada 2010

Emisja w każdą środę godz. 19:55

Ten pasjonujący serial obyczajowy, którego akcja toczy się wśród dobrze sytuowanych mieszkańców malowniczego miasta Malibu w Kalifornii, wyprodukowany przez wieloplatformowe studio Vuguru, oparty jest na chwalonej przez krytyków powieści uznanej pisarki i autorki scenariuszy Liz Tigelaar. Jego fabuła skupia się na losach Charlie i Kristy Brown, dwóch sióstr, z których jedna jest lubiana, a druga nie. Będą one musiały nauczyć się współpracować zarówno na boisku, jak i poza nim…

 

SŁODKIE KŁAMSTEWKA sezon 1 i 2 (PRETTY LITTLE LIARS) serial obyczajowy, USA 2010

Emisja po 2 odc. w każdy czwartek , godz. 21:00 i 21:55

Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna otrzymywać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają tajemnicę…

 

TORCHWOOD: DZIECI ZIEMI (TORCHWOOD: CHILDREN OF EARTH) sezon 3 serial science-fiction, Wielka Brytania, wyk. John Barrowman

Emisja:  w każdy poniedziałek po 2 odc. około godz.  21:00 i 22:00

Torchwood to tajny zespół specjalistów do spraw obcych i ich technologii, działający w bazie w walijskim Cardiff. Po stracie dwóch swoich członków ekipa musi wejść w nową fazę. Okazuje się, że każde dziecko na Ziemi zatrzymuje się w bezruchu w porannych godzinach szczytu w Wielkiej Brytanii. To samo dzieje się kilka godzin później. Kolejne nieoczekiwane wydarzenia zaczynają przyprawiać o dreszcze.

 

PONAD FALĄ (BEYOND THE BREAK) serial/dramat, USA 2006

Emisja: od 27.07 pon-pt po 2 odc. około godz.  14:30 i 15:00 

Ten serial dla nastolatków został w całości nakręcony w Oahu na Hawajach. Pokazuje wydarzenia z życia drużyny surferek znanych jako Wave Sync. W skład grupy wchodzą cztery dziewczyny: flirciara, Indianka, dziewczyna próbująca się dopasować oraz przestępczyni.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.