Serial „Zagubiona tożsamość” sezon 3 w AXN SPIN w grudniu 2013

Zagubiona Tozsamosc 3W grudniu kanał AXN SPIN wyemituje 3 sezon kanadyjskiego serialu fantasy „Zagubiona tożsamość” (Lost Girl). Emisja od 19 grudnia .

AXNSPIN

 

 

 

 

 

ZAGUBIONA TOŻSAMOŚĆ III, serial fantasy, Kanada 2012, wyk. Anna Silk, Kris Holden-Ried, Ksenia Solo

 emisja od 19.12 , po 2 odcinki 21:00 i 22:00 oprócz 26.12 (13 odc.)

Zagubiona Tozsamosc 3Bo jest sukkubem wychowywanym przez ludzi. Przez wiele lat była przekonana, że jest normalną dziewczyną, aż do chwili, gdy zabiła swojego chłopaka. Teraz wyrusza na misję, w trakcie której chce zgłębić tajemnice swojej przeszłości. Pomóc jej w tym mają wierna towarzyszka Kenzi i policyjny detektyw Dyson.

 

 

 

 

INNE SERIALE W GRUDNIU W AXN SPIN

HATFIELDS & MCCOYS (HATFIELD & MCCOYS) serial/dramat, USA 2012, wyk. Kevin Costner, Bill Paxton

emisja 27.12  pt, sb, nd godz.  21:00,  (miniserial 3 odc.)

Historia rodzin Hatfieldów i McCoyów rozpoczyna się w czasie wojny secesyjnej. Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy to bliscy przyjaciele i towarzysze broni, którzy wracają z wojny do swych domów, Hatfield do Wirginii Zachodniej, a McCoy do Kentucky. Na skutek narastających spięć, nieporozumień i wzajemnej wrogości dochodzi między nimi do wojny. Gdy konflikt pomiędzy rodami się nasilił, przyjaciele, sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy dołączali do walki, doprowadzając do wojny domowej pomiędzy dwoma stanami.

 

KENNY VS SPENNY – WYDANIE ŚWIĄTECZNE (KENNY VS SPENNY CHRISTMAS SPECIAL) serial komediowy, Kanada 2009, 41 min.

W godzinnym odcinku dwójka przyjaciół podejmuje wyzwanie, by zrobić program o tematyce bożonarodzeniowej. Spenny wyobraża sobie święta jako czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Kenny natomiast robi wszystko, by pomysł Spenny’ego spalił na panewce. Obaj postanawiają zrobić show, w którym wystąpią postacie związane ze świętami.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.