AXN Spin w grudniu 2012 „Happy endings”, „Kenny Vs. Spenny 5”, „Sanctuary 3”

W grudniu AXN Spin poza nowymi odcinkami seriali z poprzednich miesięcy wyemituje nowy serial komediowy, emitowany już na kanale Comedy Central „Happy endings”, 3 sezon serialu sci-fi „Sanctuary” oraz 5 sezon reality show „Kenny Vs. Spenny”.  W okresie świątecznym od 24-31.12, będą emitowane maratony seriali m.in Robot Chicken, American Dad, Dragon Ball Z Kai czy „Tajemny krąg”.

 

„Happy Endings” serial komediowy USA 2011

emisja w piątki (od 7.12) godz. 18:15 i 18:40, kolejne odcinki co piątek godz. 18:40

Serial opowiada o grupie przyjaciół mieszkających w Chicago. W dzień ślubu Alex (Elisha Cuthbert) i Dave’a (Zachary Knighton), panna młoda zostawia ukochanego przed ołtarzem. Problemem, z którym nie mogą sobie poradzić, są ich wspólni znajomi.

 

„Sanctuary” sezon 3 serial science fiction Kanada 2010

emisja od pn-pt godz. 20:05 (od 10.12)

Główną bohaterką serialu jest 157-letnia dr Helen Magnus (Amanda Tapping), która prowadzi tytułowe Sanktuarium – organizację naukową poszukującą i gromadzącą w swoich placówkach „niezwykłych” (istoty o nadnaturalnych cechach i zdolnościach, wykraczających daleko poza ramy nauki i logiki), dając im schronienie przed nieprzyjaznym światem, w którym dominują ludzie oraz izolując tych najniebezpieczniejszych. Pomaga jej w tym zespół złożony z córki Ashley, zwolnionego z FBI psychologa behawioralnego dra Will-a Zimmerman-a i dawnego wychowanka; specjalisty od techniki i komputerów Henry-ego Fossa. Obok głównych bohaterów spotykamy również wachlarz postaci znanych z folkloru jak i kart historii. Kolejne odcinki oprócz podróży po odległych zakątkach ziemi w poszukiwaniu istot zagrożonych lub niebezpiecznych dla innych, pokazują że najgroźniejszymi stworzeniami są ludzie z organizacji KABAL chcący wykorzystać do swoich celów zdolności „niezwykłych”. Przez cały czas poznajemy także tajemnice i wydarzenia z przeszłości głównych bohaterów, które sprawiły że spotkali się w tym niezwykłym miejscu.

 

„Kenny Vs. Spenny” sezon 5

emisja w środy około godz. 22:30 (sezon 5 od 19.12)

Kenny vs. Spenny to prowokacyjny serial komediowy / reality show, w którym dwóch przyjaciół rywalizuje ze sobą w przedziwnych konkurencjach. Zwycięzcy przypada chwała, przegrany zaś musi zrobić coś głupiego – zadanie wymyśla dla niego wygrany.

 

Kanał AXN Spin w porze świątecznej od 24-31.12, będzie emitował maratony seriali m.in Robot Chicken, American Dad, Dragon Ball Z Kai, więc normalne emisje seriali na ten czas będą zawieszone.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.