AXN Spin w czerwcu 2013 „Piękna i bestia”, „Cienie Calendy”, „LaMB”

PieknaIBestiaW czerwcu kanał AXN Spin AXNSPINwyemituje nowy amerykański serial sci-fi fantasy „Piękna i bestia” z Kristin Kreuk i Jay Ryanem w rolach głównych. Hiszpański serial fantasy „Cienie Calendy” oraz film anime emitowany już na kanał AXN sci-fi „LaMB”.

„Cienie Calendy” (Luna, El Misterio De Calenda) serial dramat fantasy Hiszpania 2012

występują: Belén Rueda, Leonardo Sbaraglia, Daniel Grao, Fran Perea.

Emisja od 15.06 w soboty godz. 21:00

CienieCalendyDo Calenda przyjeżdża Sara Cruz wraz z córką Leire, by odzyskać swoje dawne życie z mężem Davidem, kapitanem Gwardii Cywilnej. Tej samej nocy David wychodzi z domu i już nie wraca, wkrótce zostaje odnalezione ciało Davida. Po tym dramatycznym wydarzeniu, Sara dowiaduje się, że mąż prowadził na własną rękę pewną sprawę i jest święcie przekonana, iż to właśnie osoba z tym związana stoi za jego zabójstwem. Postanawia więc za wszelką cenę poznać prawdę…

 

„LaMB”, film animowany Japonia 2009, reżyseria Ryosuke Tei, 60min

Emisja 1.06 godz 20:00

powtórki poniedziałek 8.04, godz. 10:00 i 16:00

LaMBNa planecie Cerra przestępcy nie są karani więzieniem. Dzięki systemowi nazywanemu „Laminacją” noszą specjalne kombinezony. Pozwalają im one pracować, ale czynią również niewolnikami. Stąd liczne debaty nad etyką takiego postępowania. Jedną z „zalaminowanych” jest Eve, zajmująca się uzbrojeniem, a skazana za nieumyślne spowodowanie śmierci. Tymczasem na Cerrę przybywa Jack, który podejmuje pracę naukową, by zapomnieć o śmierci żony. Zostaje jednak wciągnięty w rozgrywki polityczne wbrew swojej woli. Do tego nawiązuje romans z Eve.

 

Oprócz filmu powstał również 22 odcinkowy serial anime o tym samym tytule.

 

„Piękna i bestia” (Beauty And The Beast) serial sci-fi, fantasy USA 2012 (22 odc.)

Występują: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Sendhil Ramamurthy, Max Brown

Emisja w poniedziałki od 24.06 godz 21:00

PieknaIBestiaDetektyw z wydziału zabójstw Catherine Chandler jako nastolatka była świadkiem zastrzelenie swojej matki, tej samej nocy została uratowana z rąk morderców przez rzekomą bestię. Po 9 latach przypadkowo odkrywa że ​​Vincent Keller, były żołnierz który zginął w czasie służby wojskowej wciąż żyje. Gdy Catherine poznaje go bliżej dowiaduje się więcej o zabójstwie swojej matki i poznaje kim lub czym jest Vincent.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.