AXN Spin październik 2012 „Slide” „Max’s Midnight Movies Poland 2” „Rude Tube 2” „Bleach 3”

W październiku AXN Spin wyemituje m.in. nowy austarlisjki serial o zmaganiach pięciorga nastolatków „Slide”, kolejne sezony dwóch polskich produkcji „Max’s Midnight Movies Poland 2” oraz „Rude Tube 2”. W październiku obejrzymy również 3 sezon serialu anime „Bleach”.

 

 

 

 

 

Max’s Midnight Movies Poland 2

3.10 środa godz. 22:00

Autorzy przypominają konwencje filmów klasy B, które święciły triumfy przede wszystkim w latach 50. i 60. ubiegłego stulecia. Wiele produkcji zaliczanych do tej kategorii to horrory komediowe, pełne niewybrednego humoru i scen przemocy. Zdarzają się jednak wśród nich także bardziej ambitne obrazy. Aktorzy grający w tego typu filmach to często amatorzy. Program przypomina, że dla wielu fanów gatunku dzieła klasy B są absolutnie kultowe i wyjątkowe.

 

KENNY Vs. SPENNY 4

3.10 środa godz. 22:30

Kenny vs. Spenny to prowokacyjny serial komediowy / reality show, w którym dwóch przyjaciół rywalizuje ze sobą w przedziwnych konkurencjach. Zwycięzcy przypada chwała, przegrany zaś musi zrobić coś głupiego – zadanie wymyśla dla niego wygrany.

 

SLIDE Serial, dramat, komedia, Australia 2011, wyk. Adele Perovic, Ben Schumann, Brenton Thwaites, Emily Robins, Gracie Gilbert

od 25.10 emisja w czwartki około godz. 21:55

Historia pięciorga nastolatków, którzy ze szkolnego życia, wkraczają w dorosłość.

 

 

 

 

RUDE TUBE 2

od 19.10 emisja w piątki po 2 odc. od pon-pt, godz.  21:00 i 21:30

To wyjątkowa składanka najlepszych i najgorszych materiałów, jakie znaleźć można na YouTube. W serwisie znajdują się już 32 miliony godzin nagrań, a codziennie przybywa ćwierć miliona nowych filmików. Jest więc, w czym wybierać. Program zaprasza was w szaloną podróż po świecie, w którym gwiazdą można stać się nieoczekiwanie.

 

BLEACH 3

od 30.10 wtorek, emisja po 2 odc. od pon-pt, godz. około 22:40 i 23:10

Główny bohater serii – Ichigo, wraz z Rukie i przyjaciółmi, wspólnie unicestwiają złe duchy krążące po świecie żywych i pomagają błąkającym się zjawom w przejściu do innego świata. Mnóstwo postaci oraz scen walki, sprawia, że seria ma wiele fanów.

 

 

 

 

INTERNAT (EL INTERNADO) sezon 6 serial/thriller, Hiszpania 2010, wyk. Luis Merlo, Natalia Millan, Marta Torne

Emisja w każdą środę godz. 18:25

Internat to hiszpański serial o związkach między ludźmi, o ambicji, władzy, walce z przeciwnościami losu i o trudnych relacjach w grupie. Nastolatki zmuszone są dojrzeć i przejąć rolę rodziców. W serialu poznamy historie dzieci, które nie otrzymują wsparcia od rodziców, jak również zmagania matek, które poszukują zaginionych dzieci. Dodatkowo naszą uwagę przykują wplecione w trudy życia historie miłosne.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.