AXN Spin listopad 2012 „Dragonball Z Kai”, „Zagubiona tożsamość 2”, „Plotkara 4”, „Przygody Merlina 4”, „Tajemny krąg” „Robot Chicken 4”

W listopadzie kanał „AXN Spin wyemituje po raz pierwszy w Polsce serial anime „Dragonball Z Kai” jest to odnowiona wersja anime Dragonball Z. „Tajemny krąg” – nowy serial na podstawie serii książek Tajemny krąg L. J. Smith. Obejrzymy również kolejne sezony m.in seriali: „Plotkara” sezon 4, „Robot Chcicken” sezon 4, „Przygody Merlina” sezon 4 oraz nowe reality show „Mobbed”.

 

 

 

 

„Zagubiona tożsamość” sezon 2 (Lost Girl) serial SF, Kanada 2011-2012, wyk. Anna Silk, Kris Holden-Ried, Ksenia Solo, Richard Howland

emisja wtorek (od 6.11) godz. 21:50

Zagubiona tożsamość to serial o uwodzicielce z nadnaturalnymi zdolnościami, Bo (Anna Silk), która jest sukubem żywiącym się seksualną energią ludzi (czasami nazywaną „Chi”). Dorastając w normalnej ludzkiej rodzinie, Bo nie ma powodów, by przypuszczać, że nie jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa. Do momentu, kiedy wysysa całą energię ze swojego chłopaka podczas ich pierwszego zbliżenia. Po ucieczce z domu dowiaduje się, że jest jedną z Fae, legendarnych istot, które od wieków żyją potajemnie wśród ludzi, żywiąc się ich energią. Choć czuje ulgę, że nie jest sama, Bo musi zdecydować, czy zwiąże swoje losy z klanem Fae należącym do światła, czy tym służącym ciemności. Postanowiwszy szukać złotego środka, by móc żyć pomiędzy ludźmi i Fae, wyrusza, aby odkryć swoje pochodzenie. Z pomocą swojego ludzkiego partnera, Kenzi (Ksenia Solo), Bo co tydzień pomaga klientowi, Fae lub człowiekowi, który prosi ją o wyjaśnienie jakiejś zagadki lub rozwiązanie problemu. Życie Bo stanie się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy zostanie uwikłana w miłosny trójkąt z Dysonem (Kris Holden-Ried), seksownym Fae, który pracuje jako śledczy w policji, oraz Lauren (Zoie Palmer), piękną panią naukowiec ludzkiego pochodzenia, która służy Fae.

 

„Przygody Merlina” sezon 4 (Merlin) sezon 4  serial przygodowy, Wielka Brytania 2011, wyk. Colin Morgan, Bradley James

Emisja w każdą środę, (od 7.11) godz. 21:00

Czwarty sezon brytyjskiego serialu, który dzięki połączeniu wciągającej akcji, magii, miłości i fascynujących postaci zdążył zdobyć rzesze wiernych fanów. Morgause jest bliska śmierci. Zrozpaczona Morgana doprowadza do uwolnienia demonicznych sił, które zabijają każdego, kto zostanie przez nie dotknięty. Merlin staje przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Wspiera go Arthur wraz z grupą młodych rycerzy. Sprzyja im również duch Uthera Pendragona.

 

„Siły piewotne” sezon 5 (Primeval) serial przygodowy, Wielka Brytania 2011, wyk. Douglas Henshall, Juliet Aubrey, James Murray

Brytyjski antropolog, profesor Nick Cutter, razem z grupą współpracowników musi wyjaśnić zagadkę pojawiających się na Ziemi dinozaurów i obronić świat przed nadchodzącą zagładą.

Zdobywca wielu nagród, serial Siły pierwotne powraca. Rozpoczął się wyścig mający zapobiec destrukcji świata i ujawnić sekrety, które mogłyby zniszczyć drużynę.

 

„Plotkara” sezon 4 (Gossip Girl) serial obyczajowy USA 2010-2011, wyk. Blake Lively, Kristen Bell, Leighton Meester, Penn Badgley

emisja czwartek (od 1.11) godz. 21:00

Blair i Serena spędzają wymarzone wakacje w Paryżu. Ich ulubionym miejscem staje się luksusowy butik Balenciagi. Blair nie wie, iż w tym samym czasie Chuck przebywa na zdjęciach w czeskiej Pradze. Za wszelką cenę próbuje zapomnieć o chłopaku. On jednak niebawem zjawia się w stolicy Francji w towarzystwie pięknej blondynki.

 

„Dragonball Z Kai” serial anime, Japonia 2009 (98 odc.)

emisja pon-pt (od 8.11) pierwszy odc. godz. 15:25, kolejne emisje godz. 15:55

Odnowiona wersja znanemu wszystkim anime Dragonball Z. Dawno temu wojownik o imieniu Bardock zginął próbując powstrzymać Friezę – galaktycznego tyrana sprawującego twarde rządy w odległych zakątkach kosmosu. Zanim jednak Frieza zniszczył planetę Bardocka, zdążył z niej uciec syn zmarłego wojownika – Kakarrot. Dotarł on do nowej planety o nazwie Ziemia, lecz jego statek kosmiczny rozbił się podczas lądowania. Rannego przybysza znalazł starszy człowiek. Postanowił zaopiekować się Kakarrotem i nadał mu imię Son Goku.

 

„Mobbed” reality show USA 2011

emisja piątek (od 16.11)godz. 20:05

Prowadzący Howie Mandel, spotyka się z ludźmi, którym pomaga spełnić marzenia swoich bliskich

 

„Robot Chicken” sezon 4 serial animowany, USA 2008-2009

Emisja w każdy piątek, około godz. 21:50 i 21:05

Poklatkowa animacja złożona ze scenek, które parodiują współczesną popkulturę. Twórcy wykorzystują różne materiały, takie jak plastelina, zabawki czy lalki.

Mnóstwo parodii znanych filmów, seriali, celebrytów, polityków czy bohaterów animowanych.

 

„Tajemny krąg” (The Secret Circle) serial fantasy USA/Kanada 2011/2012

Emisja w każdy wtorek (od 13.11), godz. 21:00 (22 odc.)

Serial na podstawie serii książek Tajemny krąg L. J. Smith.

Po stracie matki nastolatka Cassie Blake przeprowadza się wraz z babcią do Chance Harbor w stanie Waszyngton. W miasteczku tym dorastała jej zmarła matka. Od nowych znajomych z klasy dziewczyna dowiaduje się o sobie rzeczy, o których nie miała pojęcia. Okazuje się, że jest czarownicą, jak większość rówieśników z jej szkoły.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.