AXN w marcu 2014

CSI-Las-Vegas14W marcu kanał AXN wyemituje najnowszy 14 już sezon serialu kryminalnego „CSI: kryminalne zagadki Las Vegas” oraz kolejne odcinki serialu „Czarna lista”, który po przerwie powraca na antenę.

AXN

 

 

 

 

 

Czarna listaW marcu kanał AXN przeniesie widzów do świata nieodkrytych tajemnic i wyrafinowanych przestępstw. Już na początku miesiąca na antenie pojawi się finał produkcji z pogranicza thrillera i science-fiction, Piękna i Bestia oraz kolejne odcinki serialu „Czarna lista”, który po przerwie powraca na antenę. Premierowo będzie można także zobaczyć czternasty sezon cieszącego się niesłabnącą popularnością CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz nowość na kanale AXN – serial Lista klientów z Jennifer Love Hewitt w roli głównej.

 

W marcu na antenę AXN powraca pierwszy sezon oryginalnej produkcji SPT Czarna Lista. Głównym bohaterem serialu jest były agent specjalny Raymond „Red” Reddington (w tej roli James Spader), jeden z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów. Pewnego dnia „Red” oddaje się w ręce policji, składając stróżom prawa niecodzienną ofertę współpracy – pomoże FBI złapać międzynarodowego terrorystę, Ranko Zamaniego pod warunkiem, ale tylko przy współpracy młodej pani profiler, Elizabeth Keen (Megan Boone). W kolejnych odcinkach relacja między dwójką bohaterów zacieśnia się. W 10 odcinku, od którego AXN zacznie dalszą emisję serialu Czarna lista, Red w nieoczekiwany sposób znika.

W sprawę zamieszany jest brutalny przestępca Anslo Garrick. Czy Elizabeth uda się odnaleźć Reda, widzowie będą mogli się przekonać, oglądając serial. Premiery kolejnych odcinków serialu od 6 marca w każdy czwartek o godz. 22.00 w AXN.

Kolejne zawiłe sprawy do rozpracowania dostają bohaterowie czternastego już sezonu serialu CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas. Mająca na swoim koncie kilkanaście nagród, w tym prestiżowe Emmy, produkcja opowiada perypetie grupy śledczych pracujących w wydziale zabójstw w Mieście Grzechu. Do rozwiązywania najbardziej zawiłych zagadek używają oni technologii, o jakiej marzy niejedno kryminalne laboratorium. W kolejnym sezonie produkcji na widzów czekają nowe historie oraz zmiany w obsadzie. Do zespołu powróci m.in. Catherine Willows (w tej roli Marg Helgenberger), która pomoże ekipie w rozwiązaniu sprawy sprzed lat. Premiera czternastego sezonu serialu

w czwartek 13 marca o godz. 21.00, kolejne odcinki w czwartki o godz. 21.00 w AXN.

 

W marcu w AXN:

Finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu Piękna i Bestia w poniedziałek 3 marca

o godz. 18.05

Drugi sezon serialu Elementary w poniedziałki o godz. 22.00

Ostatnie odcinki trzeciego sezonu serialu Profil w poniedziałki 3 i 10 marca o godz. 23.00

Piąty sezon serialu Agenci NCIS: Los Angeles we wtorki o godz. 21.05

Pierwszy sezon serialu Hawaii Five-O w środy o godz. 21.05

Premiery kolejnych odcinków serialu Czarna lista od 6 marca w każdy czwartek

o godz. 22.00

Premiera czternastego sezonu serialu CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas w czwartek

13 marca o godz. 21.00, kolejne odcinki w czwartki o godz. 21.00

Pierwszego sezonu serialu Lista klientów w poniedzałek 17 marca o godz. 23.00

Ostatnie odcinki drugiego sezonu serialu Unforgettable: Zapisane w pamięci w piątek 7, 14 i 21 marca o godz. 22.00

Drugi sezonu Spartakus: Bogowie areny w piątek 28 marca o godz. 22.00

Pierwszy sezon serialu Hannibal w poniedziałki, wtorki oraz środy o godz. 0.00

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.