AXN w kwietniu 2014 „Hannibal 2”, „Zabójcze umysły 9”, „Plotkara 6”

Hannibal2 W kwietniu na kanale AXN obejrzymy 2 sezon serialu „Hannibal”, 9 już sezon serialu kryminalnego „Zabójcze umysły” oraz finałowy 6 sezon serialu „Plotkara”.

AXN

 

 

 

 

 

 

„Hannibal” sezon 2 (13 odc.)

Premiera serialu w środę 2 kwietnia o godz. 23.00, kolejne odcinki w środy o godz. 23.00 w AXN.

Hannibal2Serialowy thriller Hannibal opowiada o jednym z najbardziej fascynujących morderców w historii kina, błyskotliwym psychiatrze Hannibalu Lecterze. W drugim sezonie, dzięki jego misternym manipulacjom detektyw Will Graham zostaje oskarżony o popełnienie serii makabrycznych zbrodni. Podczas gdy utalentowany profiler oczekuje w więzieniu na rozpoczęcie procesu, dr Lecter zaczyna współpracę z Jackiem Crawfordem, zajmując miejsce Willa jako konsultant FBI. Druga odsłona tej niesamowitej historii to zabawa w kotka i myszkę, której narratorem staje się niestabilny emocjonalnie Will Graham. W nowym sezonie oprócz dotychczasowej obsady pojawi się m.in. Michael Pitt i Cynthia Nixon, a wątek postaci Bedelii du Maurier (w tej roli Gillian Anderson) zostanie rozbudowany.

 

„Zabójcze umysły”  ( Criminal Minds) sezon 9 (22 odc.)

Premiera serialu w środę 2 kwietnia o godz. 22.00, kolejne odcinki w środy o godz. 22.00 w AXN.

Zabojcze umysly 9Podążanie za ukrytymi motywami i tropienie morderczych planów na podstawie najsubtelniejszych poszlak, to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit. Grupie profilerów z serialu Zabójcze umysły przyświeca jeden cel – dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. W dziewiątym sezonie kolejne sprawy zagadkowych morderstw agenci rozwiązują pod wodzą Aarona Hotchnera (Thomas Gibson), który staje się szefem całej jednostki po tragicznej śmierci swojej bezpośredniej przełożonej w finale ósmej serii. W kolejnej odsłonie serialu członkowie elitarnej jednostki poznają również nowe fakty z przeszłości Jennifer „JJ” Jareau (A. J. Cook).

 

PLOTKARA finałowy sezon 6 (GOSSIP GIRL VI) serial/dramat, USA 2012 (10 odc.)

Premiera szóstego sezonu serialu Plotkara w poniedziałek 7 kwietnia, kolejne odcinki pon-pt o godz. 17:00 w AXN

Plotkara5Na początku szóstego sezonu trwają poszukiwania zaginionej Sereny. Blair gotowa jest oddać Chuckowi swoje serce, ale czy to wystarczy, aby pomóc mu odzyskać imperium? Dan napisał nową książkę, która może wywołać więcej szumu niż poprzednia – co więcej, autor nie ma teraz zamiaru pozostać anonimowy – a Nate chce wyjawić prawdziwą tożsamość Plotkary. Lily i Rufus zwracają się przeciwko sobie, kiedy Rufus zyskuje nowego, zaskakującego sprzymierzeńca. Na scenie pojawiają się Bart Bass, Jack Bass i Georgina Sparks i rozpętuje się prawdziwe piekło, którego końca nie będzie widać aż do spektakularnego finału.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.