AXN w marcu 2015

podejrzanyW marcu kanał AXN wyemituje nowy serial, tuż po premierze w USA „Podejrzany” (Secret & Lies) oraz 15 sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” i 3 sezon serialu „Unforgettable: Zapisane w pamięci”.

 AXN

 

 

PODEJRZANY (SECRETS & LIES) serial/dramat, USA 2015, wyk. Ryan Phillippe, Juliette Lewis (10 odc.)

emisja od 2 marca, poniedziałek godz: 21:00 i 22:00, kolejne odcinki poniedziałki godz. 21:00
podejrzanyAmerykański kryminalny serial zrealizowany na podstawie australijskiego oryginału. To historia pełnego zaskakujących zwrotów akcji śledztwa prowadzonego w małym miasteczku. Każdy odcinek Podejrzanego odkrywa kolejne tajemnice z życia zamkniętej lokalnej społeczności, a krąg podejrzanych o morderstwo ciągle się rozszerza. W rolach głównych zobaczymy między innymi Ryana Phillipe’a i Juliette Lewis.

 

UNFORGETTABLE: ZAPISANE W PAMIĘCI III (UNFORGETTABLE III) serial/dramat, USA 2014 (13 odc.)

emisja od 16 marca, poniedziałki, około godz: 23:00
UNFORGETTABLE zapisane w pamieci 3Unforgettable: Zapisane w pamięci to amerykański serial kryminalny, którego drugi sezon zadebiutował na małym ekranie 28 lipca 2013 roku. Jest to kontynuacja losów byłej nowojorskiej detektyw, Carrie Wells, cierpiącej na rzadką przypadłość zwaną hipermnezją, która umożliwia jej zapamiętywanie wizualnych szczegółów z fotograficzną precyzją. W drugim sezonie Carrie wraz z Allem przenoszą się do nowojorskiego wydziału do spraw najpoważniejszych przestępstw, gdzie dołącza do nich doktor Joanne Webster.

 

CSI: KRYMINALNE ZAGADKI LAS VEGAS XV (CSI XV) serial kryminalny, USA 2014, wyk. Ted Danson, George Eads, Eric Szmanda, Elisabeth Harnois (18 odc.)

emisja od 5 marca, czwartki godz: 21:00

csi las vegas 15To już piętnasty sezon serialu o przygodach grupy specjalistów medycyny sądowej, którzy swoje dochodzenia opierają na szczegółowej analizie dowodów zebranych na miejscu zbrodni. Pracownicy tego działu stosują najnowsze naukowo-technologiczne metody, aby rozwikłać nawet najtrudniejsze łamigłówki. Scenariusz serialu powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania.

 

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.