Anime w nowym kanale Polsat Games

15 października staruje nowy kanał Polsat Games, a w nim poza e-sportem oraz programami z tematyką gier komputerowych, spora dawka anime. Obejrzymy m.in „Dragon Ball Super” (z polskim dubbingiem) oraz „Akademia bohaterów (My Hero Academia)”, „Assassination Classroom„, „Bleach”Monster Hunters Stories: Ride On” czy „One Piece”.

 

 

Dragon Ball Super – od poniedziałku do piątku o 16:00

 

 

 

 

 

Akademia bohaterow (My Hero Academia) – od poniedziałku do piątku o 16:30

 

 

 

 

 

 

Monster Hunters Stories: Ride On od poniedziałku do piątku o 23:00

 

 

 

 

 

 

One Piece – od poniedziałku do piątku o 23:30 w Polsat Games.

 

 

 

 

 

 

 

Assassination Classroom od poniedziałku do piątku o 00:00

 

 

 

 

 

 

 

Bleach od odc. 168 od poniedziałku do piątku o 00:30

 

 

 

 

 

 

 

15 października 2018 roku oferta operatora największej polskiej platformy satelitarnej w Polsce, Cyfrowego Polsatu, powiększy się o kolejny kanał tematyczny – Polsat Games. Stworzona z myślą o graczach stacja będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie od pakietu Mini HD, na pozycji 16. Nowy kanał będzie dostępny także w internecie.

Najnowsza propozycja Telewizji POLSAT – Polsat Games – jest skierowana nie tylko do fanów gier komputerowych czy e-sportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja będzie emitować także programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy). Na kanale nie zabraknie także anime (m.in. „Dragon Ball Super”) oraz programów skierowanych do młodszych widzów, które zaproponują naukę z wykorzystaniem gier.

Flagowymi produkcjami Polsat Games będą własne rozgrywki e-sportowe. W poniedziałki i wtorki stacja będzie transmitować projekt o nazwie Ultraliga – ligowe zmagania w League of Legends z pulą nagród o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Oprócz tego stacja wyemituje polską transmisję z Mistrzostw Świata w League of Legends, którą od 1 października można już oglądać w internecie. Nowa stacja jest projektem 360°, więc programy będą dostępne w internecie nie tylko na IPLI, ale także na YouTube i Twitchu.

– Polsat Games to nie tylko telewizja – wyjaśnia dyrektor kanału Bartosz Pawlik. – Doskonale wiemy, że jako produkt skierowany dla graczy musimy być wszędzie tam, gdzie fani gier już przyzwyczaili się konsumować treści. Dlatego wszystkie nasze transmisje na żywo będzie można oglądać na Twitchu, a programy własne, po premierze w telewizji, wylądują w IPLI i na YouTube.

Polsat to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce, wchodząca w skład grupy medialnej Cyfrowy Polsat. Obecnie jest jedną z największych, najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek medialnych w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna informacja oraz emocjonujący e-sport. Portfolio kanałów tematycznych Telewizji POLSAT, w którym widzowie znajdą ponad 20 różnorodnych propozycji, w tym kilkanaście w jakości HD, zaspokaja zróżnicowane gusta szerokiego kręgu odbiorców.

Źródło: Polsat

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Gadu-Gadu Live
  • Śledzik
  • Blogger.com
  • RSS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.