Wikingowie sezon 3 w TV Puls

wikingowie 3Wiosną na antenie TV Puls obejrzymy 3 sezon serialu „Wikingowie”, nowy polski serial paradokumentalny „Tajemnice medyczne” oraz nowy serial „Niedoręczony list”.

TV PULS

Wikingowie sezon 3 (Vikings)

emisja od 5 marca w niedziele po północy, około godz. 00:30

akcja, Irlandia, Kanada, 2015 (10 odc.)

wikingowie 3Bezwzględna walka o władzę i dalsze losy wojowniczego Ragnara Lothbroka, który sieje postrach na dworach Europy już jako król. W trzecim sezonie tej znakomitej produkcji Ragnarowi wciąż towarzyszą była żona Lagertha i pełen temperamentu syn Bjørn. Obok nich pojawia się też nowa postać – córka cesarza Francji Karola, młoda, piękna i odważna księżniczka Gisela – w którą wciela się Morgane Polański.

 

 

Tajemnice medyczne

emisja pon-pt  godz. 17:00

serial paradokumentalny Polska 2016

Tajemnice medyczneHistorie pacjentów oddziału ratunkowego. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia.

 

 

 

Niedoręczony list

(Signed, Sealed, Delivered)

emisja pon-pt  7-11 marca, godz. 17:00 przerwa w emisji

serial obyczajowy Kanada/USA, 2014 (odc. 1-6/20)

niedoreczony listGrupa ludzi łączy siły, by stworzyć zespół detektywów zajmujący się odnajdywaniem adresatów niedostarczonych przesyłek. Ich misją staje się dostarczanie listów i paczek z przeszłości. Często zostają one doręczone właśnie wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Ratują życie, zapobiegają zbrodniom, łączą serca zakochanych i zmieniają przyszłość. W skład grupy wchodzą Oliver O’Toole (Eric Mabius) i Shane McInerney (Kristin Booth).

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.