2 sezon serialu „Śledczy do pary” na kanale 13 Ulica

Jason Priestley ponownie jako Śledczy do pary w serialu 13 Ulicy
Dwuodcinkowa premiera serialu już 9 kwietnia o 21:00

Już na początku kwietnia ulubiony duet detektywistyczny 13 Ulicy pojawi się w drugim sezonie serialu Śledczy do pary. Były hokeista Matt Shade jest teraz pełnoprawnym partnerem Angie w agencji detektywistycznej Everet Investigations, a to oznacza ciekawsze i bardziej zawiłe sprawy, dzięki którym dwójka śledczych po raz kolejny może wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem.

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (w tej roli Jason Priestley, niezapomniany Brandon z serialu Beverly Hills, 90210) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki. W pierwszym sezonie główny bohater, aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, dołączył do prywatnej detektyw Angie Everett (w tej roli Cindy Sampson), by razem rozwiązywać kryminalne zagadki jej klientów. Pomimo początkowego dystansu i kilku niesnasek, Matt szybko zyskał zaufanie Angie, która zaproponowała mu współprowadzenie agencji detektywistycznej. Chociaż oboje działają w inny sposób i inaczej patrzą na świat, razem dopełniają się i potrafią wyjść z każdej opresji.
W drugim sezonie Shade i Everet poznają świat szybkich pojazdów za sprawą gróźb pod adresem klientki-właścicielki zespołu wyścigowego, zajrzą za kulisy Toronto Fashion Week, podczas którego zostaną wynajęci do ochrony kolekcji ubrań słynnego projektanta mody oraz będą pracować przy akompaniamencie Toronto Symphony Orchestra. Czy ich nowe misje zakończą się powodzeniem?
Oprócz Jasona Priestleya i Cindy Sampson w obsadzie drugiego sezonu znaleźli się m.in. zdobywca Złotego Globu William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), który będzie bezpośrednim rywalem Matta i Angie, kanadyjski projektant mody Stephan Caras, Bree Williamson (Haven, Oszustwo, Życie do poprawki) i Mark Ghanimé (Helix, Slasher).

Dwoodcinkowa premiera sezonu 2A serialu Śledczy do pary już od poniedziałku 9 kwietnia o 21:00 na kanale 13 Ulica.

 

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.