2 sezon serialu „Ciało niepedagogiczne” w TNT w lutym.

2 sezon serialu „Ciało niepedagogiczne” w lutym na antenie TNT.

TNT w lutym.

AGENCI NCIS
Premiera w poniedziałek 13 lutego o 20:00
Emisja od poniedziałku do piątku o 20:00

Agenci rządowej jednostki Naval Criminal Investigative Service ścigają terrorystów i zajmują się przestępstwami związanymi z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem dochodzeniowym kieruje Leroy Jethro Gibbs. Morderstwa, szpiegostwo i uprowadzenia to dla nich codzienność. W pierwszym sezonie serialu bohaterowie zajmą się m.in. zagadkową śmiercią dwóch agentów, którzy obsługiwali lot Air Force One oraz wypadkiem sierżanta Larry’ego Fuentes’a, który zginął w trakcie skoku spadochronowego.

 

 

 

 
CIAŁO NIEPEDAGOGICZNE sezon 2
Premiera w niedzielę 5 lutego o 20:05
Emisja w niedziele o 20:05 i 20:30

W lutym na antenie TNT premiera drugiego sezonu przygód niepoprawnych nauczycieli ze szkoły Smoot High w Colorado. W placówce dochodzi do prawdziwej rewolucji, zmiana dyrekcji sprawia, że główni bohaterowie będą musieli zderzyć się z zupełnie nową rzeczywistością. Przed nimi nie tylko walka o zachowanie miejsc pracy, ale również o utrzymanie swoich przyjaźni. Wszystko wskazuje na to, że ten rok szkolny będzie dla pedagogów wyjątkowo długi i trudny.

 

 

 

ZAPRZYSIĘŻENI
Premiera w czwartek 16 lutego o 21:00
Emisja w czwartki o 21:00

„Zaprzysiężeni” to historia nowojorskiej rodziny, która od pokoleń oddana jest pracy w policji. Frank Reagan stoi na czele trzypokoleniowego rodu, kieruje też wydziałem policyjnym w Nowym Jorku. Jego dzieci również stoją po stronie prawa, choć każde z nich robi to na swój sposób. Najstarszy syn Danny to doświadczony detektyw, córka Erin jest asystentką prokuratora generalnego. Najmłodszy z rodzeństwa – Jamie, zawiesza karierę prawniczą i również zaczyna pracę w policji. Wkrótce zostaje włączony do tajnego śledztwa, które może całkowicie odmienić życie rodziny Reaganów.

 

 

 

SIGNOS – SPOD ZNAKU ZEMSTY
Emisja w czwartki o 22.00

W lutym stacja TNT pokaże ostatnie odcinki serialu „Signos – spod znaku zemsty”. Antonio Cruz, miejscowy lekarz, konsekwentnie realizuje swój plan zemsty na mieszkańcach miasteczka. Wybierając swoje ofiary według znaków zodiaku mści się na osobach, które przed laty nie pomogły jego matce. W finałowych odcinkach najtrudniejsze zadanie czeka komisarz Laurę, która odkryje okrutną prawdą i dowie się, że to jej brat jest seryjnym mordercą. Będzie musiała wybrać, czy ważniejsze są dla niej więzy krwi czy prawo.

 

 

 

 

WIELKIE KINO
Emisja filmu w każdą środę o 21:00

01.02 – Król Skorpion
08.02 – King Kong
15.02. – Miami Vice
22.02. – Plan doskonały

W lutym w „Wielkim kinie TNT” widzowie zobaczą m.in. „Plan doskonały” – historię skrupulatnie zaplanowenego i brawurowo zrealizowanego napadu na bank z Denzelem Washingtonem i Clive’m Owen’em w rolach głównych. Na wielbicieli sensacji czeka „Miami Vice”, gdzie detektyw James „Sonny” Crockett (w tej roli Colin Farrell) i Ricardo Tubbs (Jamie Foxx) dostają zadanie przeniknięcia do grupy narkotykowej. Wchodzą w niebezpieczny układ z przestępcami, który będzie miał duży wpływ nie tylko na zawdowe, ale też na prywatne życie bohaterów.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.