FOX i FOX Comedy w lipcu 2022

W lipcu na kanałach FOX nowe sezony seriali: „Magnum: Detektyw z Hawajów” sezon 4, „Bajer z Bel-Air” sezon 5 i 6, oraz „Skrzydła”sezon 4 i 5.

Czym zaskoczy FOX i FOX Comedy w lipcu?

Lipiec to miesiąc, który kojarzy się z wakacjami, plażą, słońcem. I właśnie taki klimat zapewni widzom FOX. Już w pierwszym tygodniu na ekranach pojawi się czwarty sezon serialu Magnum: Detektyw z Hawajów. Atmosfera w nim z pewnością będzie gorąca, nie tylko z powodu tytułowej lokalizacji, ale też zagadek i spraw do rozwiązania. Z kolei na FOX Comedy czekać będą kolejne sezony seriali Bajer z Bel-Air oraz Skrzydła. Również filmy zaplanowane na ten miesiąc na kanałach FOX i FOX Comedy sprawią, że zrobi się gorąco. Nie możecie ich przegapić.

LIPIEC NA KANALE FOX

Magnum: Detektyw z Hawajów, sezon 4


(20 odcinków po 1 h)
PREMIERA DWÓCH PIERWSZYCH ODCINKÓW: CZWARTEK 7 lipca o godzinie 21:05
Kolejne odcinki w czwartki o 21:05
POWTÓRKI: NIEDZIELE o 11:55

Bohaterem serialu „Magnum: Detektyw z Hawajów” jest Thomas Magnum (Jay Hernandez), wyróżniony orderami były komandos sił specjalnych amerykańskiej marynarki Navy SEAL, który wraca do domu z misji w Afganistanie. Postanawia rozpocząć nowy etap w życiu i wykorzystując swoje umiejętności żołnierza, zostaje prywatnym detektywem. Pomagają mu Theodor Calvin (Stephen Hill), Orville Wright (Zachary Knighton) oraz była agentka brytyjskiego MI6 – Juliet Higgins (Perdita Weeks).

W czwartym sezonie Magnum zmierzy się z nowymi i ekscytującymi sprawami. Będzie również starał się utrzymać w sekrecie swój nowy związek. Pod nieobecność Higgins, która jest w podróży, pracuje on w pojedynkę. Otrzymuje zlecenie znalezienia samotnej matki ściganej przez dwa niebezpieczne gangi. Tymczasem Higgins, będąca za granicą z Ethanem (Jay Ali), popełnia błąd i musi zwrócić się z prośbą o pomoc do dawnego pracodawcy.
Czy Magnumowi uda się odnaleźć samotną matkę? Czy będzie potrafił utrzymać swój związek w tajemnicy? Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu już w czwartek 7 lipca o godzinie 21:05 na kanale FOX. Powtórki w każdą niedzielę o 11:55.

Weekendy z bohaterami
FOX zaplanował także rozrywkę na weekendowe wieczory w lipcu. Nie zabraknie kultowych produkcji i lubianych aktorów. Pierwszy seans już 9 lipca o godzinie 20:45.
Władcy Ognia
SOBOTA 9 lipca godzina 20:45
POWTÓRKA: PONIEDZIAŁEK 11 lipca godzina 22:00
Misja na Marsa
SOBOTA 16 lipca godzina 18:20
POWTÓRKA: PONIEDZIAŁEK 18 lipca godzina 22:00
Tak to się teraz robi
NIEDZIELA 17 lipca godzina 23:10
POWTÓRKA: SOBOTA 23 lipca godzina 20:55
Hrabia Monte Christo
SOBOTA 23 lipca godzina 20:00
POWTÓRKA: PONIEDZIAŁEK 25 lipca godzina 22:00

LIPIEC NA KANALE FOX COMEDY

Bajer z Bel-Air, sezon 5 i 6


(sezon 5: 25 odcinków po 30 min)
(sezon 6: 24 odcinki po 30 min)
PREMIERA: Sezon 5: CZWARTEK 7 lipca o godzinie 20:30
Sezon 6: WTOREK 26 lipca o godzinie 20:00
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00
POWTÓRKI: od poniedziałku do piątku o 19:00 oraz w niedziele od 10:00

Sezon piąty i szósty to seria kolejnych szalonych przygód nastoletniego Willa Smitha, pochodzącego z biednej dzielnicy w zachodniej Filadelfii, który został wysłany przez swoją matkę do bogatego wujostwa w Bel-Air. Tym razem Will próbuje swoich sił w showbiznesie i planuje zrobić karierę muzyczną. Szybko jednak uświadamia sobie, że to jego kuzynka Ashley ma prawdziwy talent. Pomaga jej rozwinąć skrzydła, a gdy ta odnosi sukces, Will snuje wielkie plany związane z jej karierą. Kolejne sezony to także podboje miłosne głównego bohatera. Will organizuje podwójne randki, jednak nie wszystko idzie po jego myśli i zgodnie z założeniem.

Jak potoczy się kariera Willa jako managera? Czy uda mu się znaleźć swoją wielką miłość? Kontynuacja serialu już od 7 lipca o godzinie 20:30 na kanale FOX Comedy. A już 26 lipca o godzinie 20:00 szósty sezon i kolejne odcinki z przygodami młodego Willa Smitha.

Skrzydła, sezon 4 i 5


(sezon 4: 22 odcinki po 30 min)
(sezon 5: 24 odcinki po 30 min)
PREMIERA: Sezon 4: PONIEDZIAŁEK 4 lipca o godzinie 16:00
Sezon 5: WTOREK 19 lipca o godzinie 16:00
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:00
POWTÓRKI: od poniedziałku do piątku o 15:00 oraz w soboty od 15:00

Po wydarzeniach z finału poprzedniej serii bohaterowie dryfują na pokładzie łodzi ratunkowej na oceanie. Joe (Timothy Daly) zastanawia się, czy zostaną kiedykolwiek odnalezieni i myśli o przyszłości. W ekipie zaczynają pojawiać się także problemy i rosnące napięcie. Joe sprowadza na wyspę potencjalnego inwestora dla linii lotniczych Sandpiper, który mógłby pomóc w rozwinięciu firmy. Piąty sezon to również kontynuacja miłosnych perypetii bohaterów. Brian (Steven Weber) jest przekonany, że coś go łączy z Alex (Farrah Forke), ale reszta ekipy jest sceptyczna. Aby przekonać się, czy ich związek przetrwa, para postanawia chwilowo wtrzymać się z wejściem na kolejny etap relacji.

Czy Joemu uda się rozwinąć firmę i wszystko pójdzie zgodnie z jego planem? Jak potoczą się losy Briana i Alex? Odpowiedzi na te pytania już od 4 lipca o godzinie 16:00 na kanale FOX Comedy. Natomiast piąty sezon już 19 lipca o godzinie 16:00.

Lipcowi na FOX Comedy będzie przyświecać hasło „przełomowe momenty w życiu”. To za sprawą pięciu filmów przedstawiających różne etapy i przygody, z jakimi się mierzymy w okresie dojrzewanie i dorosłości. Seanse filmowe zaplanowane są od wtorku do niedzieli od godziny 21:00, a w repertuarze znalazły się:

Dziewczyna z sąsiedztwa
American Pie
Doszli razem
Jeszcze dłuższe zaręczyny
Jak urodzić i nie zwariować

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.