13th Street Universal seriale

Aktualnie na kanale 13th street universal, mozemy ogladać premierowe odcinki nowych sezonów seriali takich jak:

„Podkomisarz Brenda Johnson” sezon 5 w każdą środę godz. 21:00

„Prawo i porządek” sezon 19, w każdy poniedziałek 21:00

„Punk krytyczny” sezon 4 w każdy pon. godz. 22:00

„Zaprzysiężeni” sezon 2 w każdy piątek godz. 22:00

Podkomisarz Brenda Johnson Brenda jest najlepszą ze śledczych, jej niezwykłe zdolności interpersonalne są kluczem do sukcesu każdego przesłuchania. Ta i inne cechy Brendy, stanowią o jej sukcesie w siłach policyjnych Los Angeles. Jednak w sprawach prywatnych, Brenda miewa więcej kłopotów. To zazwyczaj praca bierze górę nad jej osobistymi relacjami – doprowadziło to nawet do zagrożenie jej przyszłego małżeństwa w finale 4. sezonu.

Mężowi Brendy, Agentowi FBI Fritzowi Howardowi (Tenney), udało się w końcu doprowadzić Brendę do ołtarza. Kiedy ich zawodowe sprawy krzyżują się, zawsze najważniejsze jest śledztwo. Brenda jest niezwykle wymagającym szefem.

W piątym sezonie Podkomisarz Brenda Johnson będzie odkrywać kolejne zmiany. Kiedy Brenda zaczęła się przyzwyczajać się do życia w małżeństwie, nagle straci kogoś bardzo, bardzo bliskiego. Ponadto konflikt w pracy między Sierżantem Gabrielem i Detektyw Daniels zostaje rozwiązany. Jednak miłość zmieni kolejnego z członków zespołu. Jeden z detektywów podległych Brendzie jest zmuszony podjąć drugą pracę, ze względu na kłopoty finansowe. Kolejny pracownik Brendy wpadnie w kłopoty po nieszczęśliwie zakończonej strzelaninie…

Pomimo zmian, Brenda i jej zespół będą ciężko pracować aby wytropić największych kryminalistów Los Angeles. W tym roku będą musieli zmierzyć się z takimi sprawami jak: porwanie skorumpowanego finansisty, seria morderstw, morderstwo strażnika w centrum rehabilitacyjnym oraz śmiertelne postrzelenie rasisty.

 

 

Prawo i porządek Serial Prawo i porządek, zdobywca nagrody Emmy odkrywa przed widzem kolejne tajemnice śledztw i procesów sądowych. W ciągu pierwszych 30 minut każdego odcinka, detektywi ściągają groźnych przestępców, sprawców największych zbrodni. Druga część rozgrywa się na sali sądowej, gdzie prokuratorzy robią wszystko, by zbrodniarze ponieśli karę za swoje występki. Prawo i porządek – powszechnie znana produkcja telewizyjna, wciąż daje widzom możliwość śledzenia najciekawszych historii kryminalnych, dzięki którym Prawo i porządek zgromadziło stałą i wierną widownię.

 

Wielokrotnie nagradzany nagrodą Emmy, serial Prawo i porządek to najdłużej trwająca produkcja telewizyjna! W nowej, 18-stej już serii zostaną szczegółowo wyjaśnione metody i techniki prowadzenia śledztw. Prawo i porządek pokazuje widzowi śledztwa oraz walkę prokuratorów na sali sądowej. Przenosi widza w fikcyjny świat niezwykle realnych przestępstw

 

Prawo i porządek jest jednym z najlepszych seriali w historii telewizjii, bazującym. Opiera się w całości na pomyśle Dicka Wolfa. W roku 1997 produkcja zdobyła nagrodę Emmy w kategorii „najlepszy serial dramatyczny”  oraz otrzymała w sumie aż 11 nominacji. Prawo i porządek wraz z Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar oraz Prawo i porządek: Sekcja specjalna zalicza się do jednej z najlepszych produkcji rozrywkowych.

Wszystkie sceny były kręcone na terenie Nowego Jorku i jego okolicach.  W serialu można zaobserwować pracę śledczych oraz prokuratorów oraz poznać najnowsze metody ich pracy. W pierwszych 30 minutach odcinka detektyw Cyrus Lupo (Jeremy Sisto) oraz jego nowy partner detektyw Kevin Bernard (Anthony Anderson) prowadzą śledztwa i starają się doprowadzić zbrodniarzy przed wymiar sprawiedliwości. W kolejnej części, widz zostaje przeniesiony na salę sądową , gdzie zastępcy Prokuratora Michael Cutter (Linus Roache) oraz Connie Rubirosa (Alana De La Garza), starają się doprowadzić do ukarania winnych przestępstw. To wszystko dzieje się pod nadzorem nowo przyjętego Prokuratora Jacka McCoya.

Większość spraw prowadzonych przez zespół Sekcji specjalnej jest niezwykle skomplikowana, a każde śledztwo to nowe wyzwanie. Trudne decyzje dotyczące aktów oskarżenia to codzienność dla zespołu Sekcji specjalnej. Na sali sądowej rozgrywają się kwestie życia i śmierci.

Prawo i porządek jest produkcją Wolf Films we współpracy z Universal Media Studios. Dick Wolf jest twórcą oraz producentem wykonawczym; Rene Balcer, Fred Berner oraz Peter Jankowski są producentami wykonawczymi.

 

 

Punk krytyczny. Grupa Szybkiego Reagowania jest elitarną grupą policyjną. Jej członkowie to policjanci z krwi i kości, którzy aby doskonale radzić sobie z ekstremalnymi sytuacjami, przeszli treningi z zakresu taktyki oraz psychologii. Dzięki kompleksowemu przeszkoleniu są w stanie w ułamku sekundy podejmować decyzję o życiu i śmierci.

Każdy członek grupy ma inną specjalizację. Jednak o sile tej jednostki stanowi doskonała umiejętność współpracy wszystkich jej członków. Jest między nimi silna więź, która wykształciła się podczas pracy na ulicach miasta i utrwaliła się w najbardziej ekstremalnych momentach – kiedy jeden członek grupy jest odpowiedzialny za życie drugiego. To właśnie ta ogromna odpowiedzialność, która ciąży na członkach jednostki spowoduje wielkie poświęcenia, które będziemy mogli oglądać w tym sezonie. 4. sezon rozpoczyna się od zapierającego dech w piersiach finału 3. sezonu, kiedy słabości grupy zostały ujawnione, a Ed wylądował w szpitalu po tym, jak został postrzelony przez nieznanego napastnika. Oddział zostaje zawieszony, a każde jego działanie jest dokładnie analizowane, tak by móc ocenić, czy oddział powinien zostać rozwiązany. W tym sezonie przyjaźnie członków oddziału zostaną wystawione na próbę. Ceną ponownego związku Sama i Jules może być praca Parkera. Nieobecność Eda, pozwoli Samowi zakosztować smaku przywództwa. Wordy będzie zmuszony podjąć trudną decyzję, by zapewnić oddziałowi bezpieczeństwo.

Gdy Ed zauważy, że Parker nie radzi sobie z presją pracy w oddziale, jak zareaguje jako przyjaciel i jako kolega z pracy? W 4. sezonie członkowie oddziału będą musieli odpowiadać sobie na wciąż powracające pytania: „Co mógłbym zaryzykować dla miłości, pasji, obowiązku? Jak daleko posunąłbym się by postąpić właściwie?”. Powracającym tematem w tym sezonie będzie poświęcenie i oddanie. Nowe odcinki będą opowiadać o sprawiedliwości i pasji członków oddziału, którzy na co dzień walczą z brutalnymi przestępstwami.

 

 

ZAPRZYSIĘŻENI to serial ukazujący trzypokoleniową irlandzką rodzinę policjantów strzegących prawa w Nowym Jorku. Frank Reagan jest komisarzem policji Nowego Jorku i zarządza zarówno wydziałem policji jak i swoją rodziną. Jest dyplomatą, zarówno w pracy jak i w rodzinie, zwłaszcza gdy ma do czynienia z polityką, z którą nie radził sobie jego pewny siebie ojciec Henry, gdy to on pełnił funkcje komisarza policji.

Źródłem dumy i troski Franka jest jego najstarszy syn Danny, doświadczony, oddany rodzinie detektyw, weteran wojny w Iraku. Danny w rozwiązywaniu spraw stosuje wzbudzające wątpliwości praktyki. Jedyną kobietą w rodzinie Reagana jest Erin, Asystentka Prokuratora Okręgowego Nowego Jorku, która właśnie została samotną matką. Erin stara się być pomostem między braćmi i ojcem. Jamie jest najmłodszym z rodziny Reganów. Niedawno studiował prawo na Harvardzie i jest „złotym chłopcem” w rodzinie. Jednak również Jamie nie oparł się rodzinnej tradycji, i postanowił pójść w ślady swoich najbliższych i zostać policjantem.

Podziel się na:
  • Dodaj do ulubionych
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Blogger.com
  • RSS
  • Wykop

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.